Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Dominika Ostałowska zamierza się odchudzać?! „Doszłam do wniosku, że…”

Dominika Ostałowska o swoje wadze


Dominika Ostałowska o swojej wadze

Dominika Ostałowska jest aktorką, którą pokochali zwłaszcza widzowie serialu M jak miłość. Od lat wciela się tam bowiem w postać Marty. Ostatnio jednak nie dzieje się najlepiej w jej życiu zawodowym. Dominika podobno straciła pracę, ale już pospieszyli jej z ofertami inni producenci.

Zobacz: W końcu! Dominika Ostałowska dostała pracę. Zagra w hitowym serialu… konkurencji?! 

Na ostatnich zdjęciach widać, że aktorka przytyła. Sama zdaje się jednak tym nie przejmować.

Winny jest raczej bardzo nieregularny tryb życia. Gram dużo spektakli na wyjeździe. Zdarza się, że nawet przez pięć dni w tygodniu jestem poza domem. Często jem coś w biegu. Prawie zawsze, gdy w nocy wracam po spektaklu do hotelu, restauracja jest już zamknięta. O zdrowym i ciepłym jedzeniu mogę więc sobie jedynie pomarzyć, szczególnie, gdy nocuję w małych miejscowościach. Przecież nie zabiorę ciepłego jedzenia z domu, a coś trzeba jeść. Po powrocie z planu filmowego na Węgrzech wróciłam pulchniejsza i, szczerze mówiąc, trochę mnie to załamało (…) doszłam do wniosku, że nie ma sensu się katować. Trzeba pogodzić się z faktem, że czas upływa i że dzisiaj sylwetkę mam inną niż miałam w wieku dwudziestu lat – przyznała w rozmowie z Twoim Imperium

A co Wy sądzicie o takim podejściu aktorki?

Zobacz: Anna Powierza schudła aż 30 kilo! Jak to zrobiła? Dieta i ćwiczenia plus… Oto efekt!

Figura Dominiki Ostałowskiej

Dominika Ostałowska o swojej wadze

Dominika Ostałowska

Ile waży Dominika Ostałowska?

Stosujesz jakąś dietę?Komentarzy: 1


Gość | 31 stycznia 2017, 01:31

No i dobrze …Co to na świecie nie ma kobiet pulchnych ??? Są i akceptują się takimi jakimi są. W późniejszym wieku jest trudniej się odchudzić , bo gospodarka lipidowa i hormony wariują. Stąd z biegiem lat kilogramy wchodzą w biodra wszystkim paniom dużo szybciej niż spadają . Jeśli kobieta, mimo to, czuje się z tym dorze, to „co komu do domu jak chałupa nie jego” ???


Dodaj komentarz
×