Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

O tym świątecznym zdjęciu Cristiano Ronaldo mówi cały świat! Dlaczego nie ma na nim Georginy?

Ślub Cristiano Ronaldo i Georginy Rodriguez


Cristiano Ronaldo z dziećmi w świątecznej sesji

Cristiano Ronaldo nie ma na co narzekać w tym roku. Piłkarz Realu Madryt, który do tej pory był ojcem jednego dziecka, w ciągu zaledwie paru miesięcy dorobił się drugiego syna i dwóch, ślicznych córeczek. Bliźnięta, Evę i Mateo, urodziła gwiazdorowi surogatka, której personaliów nie podano do wiadomości mediów, natomiast matką jego drugiej córeczki, Alany Martiny, jest oszałamiająca partnerka piłkarza, Georgina Rodriguez.

Para chętnie dzieli się zdjęciami maluchów i bez ogródek pokazuje ich twarze, godząc się z tym, że życie w show-biznesie zawsze będzie życiem na świeczniku. Z okazji świąt, Ronaldo pokazał urocze zdjęcie, na którym siedzi na kanapie z bliźniętami u boku i Alaną w ramionach. Wygląda na rozluźnionego i szczęśliwego, a jego dzieci są śliczne jak z obrazka.

Internauci zaczęli zastanawiać się, dlaczego na zdjęciu nie ma partnerki Ronaldo – Georginy Rodriguez. Czy to zwiastuje kryzys w ich związku? Nic bardziej mylnego. Śliczna Hiszpanka jest… autorką uroczej fotografii ukochanego z dziećmi.

Myślicie, że będą robiły furorę w mediach jak pociechy Victorii Beckham i Davida?

Robert Lewandowski jak Cristiano Ronaldo! Przystojny piłkarz zadał szyku na konferencji prasowej!

Z ostatniej chwili! Cristiano Ronaldo został po raz czwarty ojcem!

Fenomenalne zdjęcie! Cristiano Ronaldo i śliczna Georgina Rodriguez pozują z całą wesołą gromadką swoich „słodziaczków”! Widok rozbrajający!

Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×