Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.02.2018

Co się dzieje z uczestniczką pierwszej edycji Top Model?

Kasia Smolińska - kariera po Top Model


Co się dzieje z Katarzyną Smolińską z Top Model?

Katarzyna Smolińska to uczestniczka pierwszej edycji Top Model. Jako modelka dała się poznać jako błyskotliwa i mądra osoba. Potrafiła również wykorzystać swoje 5 minut w show biznesie, aby udało jej się zostać w nim dłużej. Kasia nie wiązała jednak swojej przyszłości tylko z modelingiem.

Dla mnie zawsze ważna była szkoła. Nie chciałam też nigdy z zrezygnować z modelingu w całości, natomiast nigdy też nie żyłam z niego. Nie byłam taką modelka full time – wielokrotnie wyjeżdżałam podczas roku szkolnego czy podczas studiów, ale zawsze wiedziałam, że ja chce wrócić – powiedziała w rozmowie z Małgorzatą Leitner w programie #dziejesięnażywo

Niedługo po programie Top Model nawiązała współpracę z Karolina Korwin Piotrowską, która wówczas zasiadała w jury programu. Jako asystentka dziennikarki pracowała przy programie W kinie i na kanapie. Dziś już nie współpracują ale modelka nie wyklucza dalszej pracy w mediach. Interesuje ją również prawo: 

Nie potrafię się zdecydować na jedno. Mam kilka dróg, którymi chciałabym pójść. Aktualnie jest to prawo, z którym chcę związać swoją przyszłość. Modeling staram się cały czas kontynuować, bo to daje mi wielką przyjemność. Ale też cały czas mam do czynienia z dziennikarstwem z mediami, ponieważ to mnie interesuje. (…) Nie wykluczam, że do tego też jeszcze kiedyś wrócę. 

Pamiętacie Kasię z Top Model? Modelka odpadła tuż przed finałowym odcinkiem.

Zobacz także: Joanna Krupa zdradziła, jak wyglądały jej początki w Top Model. Okazuje się, że pozycja prowadzącej nie była wtedy taka oczywista

Katarzyna Smolińska

Katarzyna Smolińska z Top Model 1 chce założyć własną kancelarię prawną

Katarzyna Smolińska - premiera filmu "Modelka"

Katarzyna Smolińska z Top Model 1 chce zostać prawnikiem

Czy śledzisz kariery uczestników Top Model?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×