Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.03.2018

Jedna z największych gwiazd muzyki odmówiła Donaldowi Trumpowi! Znamy powody tej decyzji

Celina Dion, Donald Trump


Celine Dion nie zaśpiewa dla Donalda Trumpa

Celine Dion jest wskazywana obok Whitney Houston i Mariah Carey jako jeden z największych talentów wokalnych naszego pokolenia. Wiele obecnie najpopularniejszych wokalistek, takich jak Adele czy Christina Aguilera, wielokrotnie podkreślały jak bardzo twórczość Celine wpłynęła na ich świadomość muzyczną.

20 stycznia w Waszyngtonie odbędzie się wielka ceremonia inauguracji prezydenckiej Donalda Trumpa. To jedno z najważniejszych wydarzeń podczas jego rozpoczynającej się prezydentury. Marzeniem nowej głowy państwa USA była właśnie Celine jako główna gwiazda eventu. Donald jest wielkim fanem jej talentu i słucha jej od najmłodszych lat. Niestety, diva musiała odmówić Trumpowi.

Nawet gdyby chciała zaśpiewać na uroczystości, to i tak prawdopodobnie nie dałaby rady, jako że jest zobowiązana zawodowo w tym terminie. Rezydentura w Las Vegas to nie coś, co można odwołać z dnia na dzień – mówi serwisowi TheWrap informator z otoczenia gwiazdy

Gdyby tego było mało, Trumpowi odmówił również jeden z najpopularniejszych wokalistów country w Stanach, Garth Brooks. Andrea Boccelli, który początkowo zgodził się wesprzeć nowego prezydenta, po odczuciu presji fanów, również wycofał się z wydarzenia. Jak myślicie, czym spowodowana jest niechęć artystów do Trumpa?

Zobacz: To nie koniec złych chwil w życiu Celine Dion. Piosenkarka znowu zmaga się z rakiem

Celine Dion wspomina Rene Angelil

Celine Dion o Donaldzie Trumpie

Celine Dion na Billboard Music Awards 2016

Celine Dion odmówiła Donaldowi Trumpowi

Czy lubisz twórczość Celine Dion?Komentarzy: 2


Gość | 24 grudnia 2016, 12:15

Celine Dion super gwiazda słucham jej muzyki i oglądam teledyski


amie | 24 grudnia 2016, 05:43

POzdrowienia dla ukochanej Celine !


Dodaj komentarz
×