Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 17.12.2017

To z nią Angelina Jolie przegrała o względy Brada Pitta! Aktor układa sobie życie u boku… Aż ciężko w to uwierzyć!

Brad Pitt i Kate Hudson


Brad Pitt i Kate Hudson mają romans

Amerykańskie portale żyją ostatnio załamaniem Kanye Westa, a od wielu miesięcy rozwodem Angeliny Jolie i Brada Pitta. W sieci pojawia się coraz więcej plotek, domysłów i przypuszczeń plus zeznań różnych świadków, i do końca nikt już nie wie w co wierzyć.

Jednym z takich doniesień, które dzisiaj rano pojawiły się w serwisach amerykańskich jest to, że Brad Pitt wraca do świata „żywych” i do świata randek, z… Kate Hudson! Serwis Woman’s Day pisze jasno:

Kate jest tajemnicza kobietą Brada. Przez ostatni czas spotkali się kilkukrotnie i bardzo się do siebie zbliżyli przez ostatnich kilka tygodni. (…) To wielkie gwiazdy, które są sobą bardzo zainteresowane i zdecydowanie dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Woman’s Day skontaktował się nawet z byłym ochroniarzem Brada i Angeliny, i dowiedział się bardzo interesujących rzeczy:

Znam zarówno Brada jak i Kate i wcale mnie to nie dziwi. Kate jest wspaniała i byłbym zdziwiony, gdyby Brad się nią nie zauroczył. (…) Zanim pojawiła się Angelina Brad i Jennifer byli super szczęśliwi. Nigdy nie słyszałem żadnych plotek o zdradach w ich związku, ale kiedy Brad odszedł do Angeliny, Jennifer się załamała. Ona go bardzo kochała i zupełnie nie zwracała uwagi na innych mężczyzn

Co za doniesienia! Co za para! co za emocje! My tu bardzo kibicujemy temu związkowi, Kate Hudson jest urocza i nie pali!

Zobacz: Angelina Jolie wpadła w nałóg po rozstaniu z Bradem Pittem! Nie jest dobrze…

Kate Hudson i Brad Pitt mają romans?

Kate Hudson i Brad Pitt mają romans?

Kate Hudson jest w związku z Bradem Pittem

Kate Hudson jest w związku z Bradem Pittem

Myślisz, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się?Komentarzy: 3


Gość | 29 listopada 2016, 02:52

Ironią jest Twoja gramatyka.


Gość | 28 listopada 2016, 15:47

Durniu to jest nawiazanie do ostatnich doniesien ze AJ pali dwie paczki fajek dziennie. to taki zart, gryps, ironia… ps. nie jestem z redakcji ale tak to czuje


Cała''prawda'' | 28 listopada 2016, 15:41

”Kate Hudson jest bardzo urocza i nie pali” Kto pisał ten artykuł , przedszkolak ??


Dodaj komentarz
×