Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Beyonce na nowej płycie śpiewa o zdradach Jaya-Z? Fani nie mają wątpliwości

Beyonce i Jay-Z


Beyonce wydała nową płytę Lemonade

Beyonce to jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Artystka wydała już wiele płyt. Nie ma chyba osoby, która nie potrafi zanucić choć jednego z jej największych hitów.

Beyonce wydała właśnie kolejny krążek. Przyzwyczaiła już fanów do niespodziewanych działań. Od kilku miesięcy wszyscy oczekiwali nowej płyty. Dopiero teraz artystka uznała, że jest to najlepszy moment na premierę. Jedna z plotek mówi, że Beyonce chciała uszanować powrót Adele na scenę. Kilka dni temu na antenie amerykańskiego HBO wyemitowano godzinny film Lemonade, w którym artystka wykonała zupełnie nowe utwory. Potem w sieci pojawił się cały album, który można ściągnąć za darmo.

Lemonade nie jest jednak zwyczajną płytą. Możemy na niej znaleźć kilka teledysków, które są niejako rozdziałami: Intuicja, Zaprzeczenie, Apatia, Zmartwychwstanie. Fanów jednak zaskoczyło coś zupełnie innego. Beyonce rozpoczyna śpiew od słów: Zdradzasz mnie? Potem dodaje: Mnie i mojemu chłopakowi nic się nie stanie, będziemy żyć długo i szczęśliwie. Czas leczy rany. Zaczniemy wszystko od nowa. Fani od razu stwierdzili, że chodzi o liczne zdrady jej męża – Jaya-Z, które w pewnym momencie miały prowadzić nawet do rozwodu.

Póki co, małżonkowie nie skomentowali tych plotek. Jak myślicie, czy coś jest na rzeczy?

Zobacz: Beyonce i Jay-Z wyprawili czwarte urodziny córki. To prawdziwa bajka!

Beyonce, Jay Z

Beyonce na płycie Lemonade śpiewa o zdradach męża?

Występ Beyonce na Super Bowl 2016

Beyonce wydała nową płytę

Czy lubisz Beyonce?Komentarzy: 1


Gość | 25 kwietnia 2016, 08:30

Chodzi w podartych rajstopach i zadaje się z czarnuchami ,feeee.


Dodaj komentarz
×