Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

To dopiero prezent od TVN! Beata Kozidrak i Andrzej Pietras udzielili pierwszego wspólnego wywiadu po rozwodzie!

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras


Beata Kozidrak i Andrzej Pietras w Dzień Dobry TVN

Rozwód Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa był bez wątpienia jednym z najgłośniejszych rozwodów, jaki widział polski show-biznes. Wydawało się, że między diwą i jej byłym mężem nie ma już żadnych ciepłych uczuć, a los zespołu Bajm przez chwilę wisiał na włosku – wtedy, niespodziewanie, wszystko nagle się odwróciło, a stosunki pary wróciły do normy.

Dla fanów była to świetna wiadomość, bo drżeli z trwogi o ponadczasowy polski skład, na którego hitach wychowywały się całe rodziny. Na szczęście Beata i Andrzej doszli do porozumienia, a trasa koncertowa z okazji 40-lecia zespołu dojdzie do skutku tak, jak planowano.

Eks-małżonkowie pojawili się razem w studio Dzień Dobry TVN by opowiedzieć o swoich planach dotyczących trasy oraz sylwestrowego koncertu TVN, na którym Beata będzie jedną z największych gwiazd. Wokalistka wyjawiła między innymi, że na scenie po raz pierwszy w życiu zaśpiewa z Kayah, zaprosi Piotra Cugowskiego, oraz wystąpi z młodym, niezwykle popularnym chórem Sound’N’Grace. Zagalopowała się nawet w wyjawianiu sekretów dotyczących show, ale Andrzej trzymał rękę na pulsie i w ostatniej chwili powstrzymał ją przed odsłonięciem wszystkich kart, co diwa skwitowała ze śmiechem:

Andrzej zawsze mnie stopuje – wyznała

Nie możemy się już doczekać wyjątkowego sylwestrowego koncertu z Bajmem w roli głównej. Jesteście ciekawi co pokaże piękna Beata?

Podniecona Beata Kozidrak świętuje urodziny swojego byłego małżonka!

Beata Kozidrak i jej były mąż ponownie łączą siły?! Tym razem w wyjątkowej sprawie!

Sylwester 2017: TVN stawia na największe gwiazdy! Beata Kozidrak, Kayah, Cleo… I do tego prowadzący, których uwielbiają widzowie!

 

Twoja ulubiona piosenka Beaty i Bajmu to…Komentarzy: 2


Agata. | 18 grudnia 2017, 18:20

Robią to dla kasy.


Gość | 18 grudnia 2017, 10:52

Syndrom Rodowicz. Będzie wyć nawet w prosektorium kiedyś.


Dodaj komentarz
×