Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Anna Lewandowska tuż przed porodem podsumowała ciążę! „Jak nie teraz to kiedy?”

Anna Lewandowska o ciąży na blogu


Anna Lewandowska o odpoczywaniu w ciąży

Do porodu Anny Lewandowskiej pozostał już niecały miesiąc. Według nieoficjalnych informacji, w kwietniu na świat ma przyjść jej córka Klara. Zanim jednak dowiemy się, ile prawdy jest w medialnych doniesieniach, czas na konkrety. Na blogu trenerki pojawił się obszerny wpis, w którym podsumowała ostatnie osiem miesięcy ciąży. Podzieliła się też poradami dla przyszłych mam.

Ciąża…:) ..nadszedł ten piękny czas, kiedy niezależnie od lepszych czy gorszych humorów, śmiechu do rozpuku czy też wzruszeniu na reklamach proszku do prania, my a dodatkowo nasza rodzina możemy jednogłośnie stwierdzić – tak jestem/jesteś w „błogosławionym stanie”, więc nawet nienaturalne zachowania stają się normalnymi:) Nasi najbliżsi zachowują się jakbyśmy były zagrożonym gatunkiem pod ścisłą ochroną i co bardzo miłe nieznajomi ustępują nam miejsca w autobusie, kolejce do lekarza czy w sklepie.

Żona Roberta zwraca uwagę na to, aby myśleć przede wszystkim o sobie i dziecku przy wykonywaniu najbardziej oczywistych obowiązków:

JAK NIE TERAZ TO KIEDY? Zawsze jesteś na najwyższych obrotach, troszczysz się o całą rodzinę, pilnowanie domowego ogniska, zrobieniu prania, prasowania, wyprowadzeniu psa czy kupienie kartki urodzinowej dla babci. W codziennym pędzie zapominasz o dwóch osobach, którym Twój komfort i spokój są teraz najbardziej potrzebne, Te dwie osóbki to Ty i Twoje nienarodzone jeszcze dziecko.

Anna apeluje do kobiet w ciąży, aby pamiętały o regularnych ćwiczeniach:

O ile zalecenia lekarskie nie są inne, nie doradzam żadnej kobiecie ciężarnej leżenia plackiem i czekania na poród. Wiem, że mnie albo rozniosłaby energia, albo padłabym z nudów ? Umiarkowany ruch, odpowiednie ćwiczenia, spacery i spokojny trening na pewno znacznie poprawią Twoje samopoczucie (…) Potwierdza to stare porzekadło, że ruch to zdrowie ? Masz teraz dużo czasu, więc umiejętnie go wykorzystaj. Jeśli od miesięcy planujesz odwiedzić starą znajomą, to zaproś ją na długi spacer ? Zadbaj o siebie jak nigdy dotąd!

Zobacz: Anna Lewandowska z dumą prezentuje zaokrąglony brzuszek w ósmym miesiącu ciąży!

Anna Lewandowska wpis o ciąży na blogu

Anna Lewandowska wpis o ciąży na blogu

Osiem porad dla kobiet w ciąży od Anny Lewandowskiej

Na deser Lewandowska wypunktowała najważniejsze porady:

  1. Pozwól sobie na rzeczy, które Cię kusiły, ale zawsze brakowało na nie czasu.
  2. Najważniejsze! WYŚPIJ SIĘ!
  3. Potraktuj siebie wyjątkowo i pamiętaj, że robisz to dla co najmniej dwóch osób: siebie i dziecka.
  4. Wychodź na spacery, do kina, na jogę… i omijaj szerokim łukiem źródła stresu.
  5. Włącz ulubione „kawałki” i potańcz przed lustrem
  6. Jeśli potrzebujesz wyłącz na te chwile telefon.
  7. KORZYSTAJ! Ciesz się tymi chwilami!
  8. Dużo pozytywnej energii!!! – kończy Lewandowska.

Zobacz: Anna Lewandowska w ósmym miesiącu ciąży na meczu z Robertem! Widzieliście już jego NOWĄ fryzurę? [GALERIA]

Anna Lewandowska podsumowała ciąże na blogu

Anna Lewandowska podsumowała ciąże na blogu

Anna Lewandowska o ciąży tuż przed porodem. Porady

Anna Lewandowska o ciąży tuż przed porodem. Porady

Czy śledzisz doniesienia mediów na temat ciąży Anny Lewandowskiej?Komentarzy: 12


Gość | 23 marca 2017, 09:23

To bardzo pozytywna i pełna energii osoba:)


Agnessa | 20 marca 2017, 10:21

Loo Matko Bosko Lewandosko,ja mam dwoje dzieci i jakos poradzilam sobie sama bez twoich wyswiechtanych rad.Poza tym ta pani zachowuje sie jakby nagle wszystkie rozumy pozjadala w tematach ciazy i macierzynstwa,a nawet jeszcze nie urodzila tego pierwszego dziecka.Ciekawe co to bedzie jak juz urodzi.


Gość | 20 marca 2017, 09:13

Wszystko co powie/napisze jest złe. Czego by nie zrobiła, hejterzy będą się czepiać. Nie chcecie czytać o Lewandowskiej, nie czytajcie. Jest mnóstwo osób, które są zainteresowane jej radami i dla takich ludzi prowadzi bloga. A to, że wyskakuje nam z lodówki to wina portali plotkarskich. Nie jestem fanką, jest mi raczej obojętna. Ale ile można czepiać się człowieka, że żyje i ma męża piłkarza. Dajcie spokój.


Gość | 20 marca 2017, 09:07

Kretynka. Żeby się do jej rad zastosować to nie trzeba pracowac,nie mieć nic do roboty ,mieć opiekunki do dzieci ,kucharke sprzątaczka itd. Swoje rady niech zachowa dla siebie. Prozna paniusia.


Gość | 20 marca 2017, 08:21

Glupia krowa .


Gość | 20 marca 2017, 07:21

O wygranej Stocha mniej pisza niz o tej ktetynce. . Kulki mocy wczoraj zawiodły i lewus był niwidoczny nijaki psul wszystkie akcje.


Gość | 20 marca 2017, 07:14

Zamilcz pusty łbie.


Gość | 20 marca 2017, 07:12

Czy ty debilko nie wiesz ze kobiety wiedza bez twoichbrad jak postepowac w ciazy. Mając dwoje dzeci i spieszac się do pracy nie mam czasu na taniec przed lustrem. Zamknij się debilko bo ludzie Cię nienawidzą kiedy to do Ciebie dotrze kretynko inbecylu.


Gość | 20 marca 2017, 07:07

Ale to głupia baba ekspertka stolec menager.


atena14 | 19 marca 2017, 22:51

B/K


Gość | 19 marca 2017, 22:44

A miał być dzień bez Lewandowskij …


Gość | 19 marca 2017, 22:28

zapomniała tylko o tym, że normalne kobiety w ciąży spędzają 8h w pracy


Dodaj komentarz
×