Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.02.2018

Anna Korcz odejdzie z serialu „Na Wspólnej”? Mamy komentarz producenta

Anna Korcz


Anna Korcz nie odejdzie z Na Wspólnejw specjalnym oświadczeniu w internecie poinformował producent serialu, FreemantleMedia. W jednym z tabloidów pojawiły się spekulacje, że popularna aktorka straci rolę Izabeli. Producenci mieli jakoby narzekać na trudną współpracę i charakter Anny Korcz. Jej rola miałaby być okrojona i dlatego zabrakło jej postaci w nowej czołówce serialu.

Zapewniam, że nie planujemy rozstać się z Anną Korcz, a grana przez nią charyzmatyczna Izabela jeszcze nieraz dostarczy widzom „Na Wspólnej” wielu emocji.
Jak już mogliście się Państwo zorientować – z uwagi na liczną i wspaniałą obsadę „Na Wspólnej” oraz naszą chęć zainteresowania widzów nowymi historiami bohaterów – mieszamy wątki, a tym samym wysuwamy różnych aktorów na pierwszy plan. Tak było zawsze i tak jest teraz. Nie jest to jednak absolutnie powód do spekulacji, że ktoś zostaje usunięty z serialu. 
Natomiast, jeśli chodzi o czołówkę serialu to stanowi ona układankę elementów ruchomych – aktualnych w kontekście fabuły. Kto wie, być może za jakiś czas znowu zaskoczymy Państwa nową czołówką z innymi bohaterami, którzy w danym momencie będą właśnie na wspomnianym pierwszym planie – powiedziała w wypowiedzi dla nawspolnej.tvn.pl producentka Grażyna Kozłowska.

Śledzicie jej losy w serialu?

Anna Korcz

Fotografia: AKPA

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×