Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Co ona znowu wymyśliła?! Angelina Jolie uciekła od Brada Pitta do Londynu! Jeszcze ciekawsze jest to, gdzie zacznie pracować!

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwód


Angelina Jolie wyprowadziła się z USA

To jest całkiem zaskakujący twist w akcji, aczkolwiek zaraz po tym jak Angelina złożyła papiery rozwodowe pisaliśmy o jej chęci zajęcia ważnego stanowiska w ONZ. Tylko, że nie przyszłoby nam do głowy, że szalona Angie naprawdę chce to osiągnąć!

Aktorka chce przeprowadzić się do Londynu z dziećmi i zdobyć wysoką pozycję w ONZ – mówi informator serwisu TMZ.com

Już kilka pewnych źródeł potwierdziło, że od ponad roku w związku Brada i Angie nie układało się najlepiej, a ona szukała okazji żeby skończyć małżeństwo i zdobyć pracę na wysokim stanowisku w ONZ. Angelina wiedziała, że będzie to niemożliwe, chyba że prawa Brada do dzielenia opieki nad dziećmi były by zagrożone.

Skandal z aferą na pokładzie, kiedy Brad miał zachować się agresywnie w stosunku do Maddoxa był zaaranżowany przez dwie kobiety, z którymi Angelina przyjaźni się od roku i których zdanie jest dla niej kluczowe. Jedna z nich jest członkiem brytyjskiej Izby Lordów, druga również pracuje na stanowisku rządowym. Podobno obie od początku wmawiają Angelinie, że powinna zostać Sekretarzem Generalnym ONZ, jeśli dobrze rozegra swoje karty, a przeprowadzka do Londynu wiele by ułatwiła w tej sytuacji. Żeby jednak przeprowadzić taki ruch, Angelina musiałaby wykazać, że Brad z takich czy innych powodów nie nadaje się na ojca, no i na razie jak wiemy nie idzie to zgodnie  z planem.

Ciekawe, czym jeszcze nas zaskoczy…

Zobacz: Angelina Jolie i Brad Pitt podpiszą ugodę! Wyciekły szczegóły

Zobacz: Koszmar Angeliny Jolie trwa. Jest z nią bardzo źle! „Jej ręce przypominają zapałki. Istnieje obawa, że…”

Zobacz: To z nią Angelina Jolie przegrała o względy Brada Pitta! Aktor układa sobie życie u boku… Aż ciężko w to uwierzyć!

Angelina Jolie na konferencji ONZ

Angelina Jolie na konferencji ONZ

Brad Pitt i Angelina Jolie rozwodzą się

Angelina Jolie wyprowadziła się z USA

Uważasz, że Angelina Jolie zrobiła to z premedytacją?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×