Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Angelina Jolie jest wściekła na Brada Pitta. Aktor mocno pokrzyżował jej plany

Angelina Jolie i Brad Pitt


Co z rozwodem Angeliny Jolie i Brada Pitta?

Niektórzy tak mają, że jak coś nie idzie zgodnie z ich planem to dostają szału. Angelina Jolie, jakby nie była szalona i zwariowana, to jednak jest matką szóstki dzieci i podobno chce zostać sekretarzem generalnym ONZ, więc niby powinna nie reagować zbyt emocjonalnie albo umieć trzymać nerwy na wodzy, no ale jest jak jest i napady szału aktorki są powszechnie znane. Ostatnio ich obiektem jest niedługo eks-mąż gwiazdy – Brad Pitt. Hollywoodlife.com z przejęciem cytuje swoich informatorów:

Ona jest naprawdę wściekła, bo nie myślała, że Brad będzie tak mocno walczył o dzieci. Myślała, że się wycofa z tej walki i ona postawi na swoim. Ale Brad obiecał sobie, ze zrobi wszystko, żeby dostać jak największą opiekę nad dziećmi. Nie będzie się chował i pozwalał, żeby ona grała w swoje gierki. Z jakiegoś powodu jej się wydawało, że Brad nie będzie walczył o dzieci i że będzie go mogła usunąć z ich życia, ale właśnie się przekonuje, że nie będzie mogła. On jest ich ojcem i ma prawo się z nimi widywać. (…) Angelina wynajęła apartament w hotelu w Bel Air kilka tygodni temu i tam mieszka z całą gromadką starając się pozostać jak najbardziej anonimowa.

Angelino, złość piękności szkodzi, dajże mu się spotykać z własnymi dziećmi!

Zobacz: Co ona znowu wymyśliła?! Angelina Jolie uciekła od Brada Pitta do Londynu! Jeszcze ciekawsze jest to, gdzie zacznie pracować!

Angelina Jolie i Brad Pitt podpisali ugodę

Angelina Jolie jest wściekła na Brada Pitta

Myślisz, że Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się?Komentarzy: 3


Ja | 13 grudnia 2016, 22:54

To wszystko pod media


Gośćqqqqq | 12 grudnia 2016, 17:31

a bylo jak w bajce


Gość | 12 grudnia 2016, 16:14

kto pisze te artykuły? gimnazjalista? poziom wczesnego gimnazjum


Dodaj komentarz
×