Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.03.2018

Gwiazda „M jak miłość” weźmie ślub w kraju arabskim?!

M jak miłość obsada aktorzy rodzina Mostowiaków


Ślub Andrzeja Młynarczyka w Tunezji

Media obiegła bardzo zaskakująca wiadomość. Aktor, Andrzej Młynarczyk, znany szerszej publiczności z serialu M jak miłość, i jego narzeczona, planują ślub w Tunezji!

Życie na gorąco informuje, że aktor wybrał się na kilkudniowy urlop na tunezyjską wyspę Dżerba, gdzie razem z ukochaną odpoczywali od polskiej jesieni:

Jeśli chodzi o ślub, to zarówno on, jak i jego ukochana Eliza, nie wyobrażają sobie innego miejsca, niż tylko gdzieś w Polsce. Na przykład w górach – czytamy w życie na gorąco.

Podróż została zaplanowana z myślą o naładowaniu akumulatorów jeszcze przed zbliżającymi się świętami. Warto przypomnieć, że Andrzej Młynarczyk odszedł z hitu TVP2 – M jak miłość – i teraz ma zamiar skupić się na poszerzaniu swoich aktorskich horyzontów i powiększeniu rodziny.

M jak miłość: Powrót Barbary Kurdej-Szatan! I od razu nowy romans w serialu!

Zmiana emisji „M jak miłość”! Dramatyczny odcinek o śmierci Lucjana zostaje odłożony w czasie. Co się stało?

M jak miłość: Takiego dramatu nikt się nie spodziewał! Paweł zostanie bezdomnym!

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 1


Gość | 10 listopada 2017, 04:56

Zarobił nakrólikach to se może brać ślub u arabów…Dla mnie jest już spalony…bo jest SŁUŻALCZY dla Pisu. No, ale czego się nie robi dla KASY , zawsze można się SPRZEDAĆ. Lubiłam go w „M jak miłość”, ale teraz Młynarczyk stał się dla mnie MUŁEM na zawsze…


Dodaj komentarz
×