Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 22.02.2018

Agnieszka Woźniak-Starak za Magdę Mołek w „Dzień Dobry TVN”? Komentarz Edwarda Miszczaka nie pozostawia wątpliwości

Agnieszka Woźniak Starak, Magda Mołek, Dzien Dobry TVN


Czy Agnieszka Woźniak-Starak zastąpi Magdę Mołek w Dzień Dobry TVN?

Ciąża Magdy Mołek wstrząsnęła polskim show-biznesem. Od kiedy gwiazda zdecydowała się podzielić z internautami dobrą nowiną, niemalże od razu pojawiły się spekulacje na temat tego, kto może ją zastąpić po porodzie w Dzień Dobry TVN. Najczęściej typowana do tej roli jest Agnieszka Woźniak-Starak, która poprowadziła weekendowe wydanie programu, gdy Magda nie mogła stawić się na planie.

Agnieszka w rozmowie z nami przyznała, że na razie nie wie, czy dostanie propozycję od produkcji i odesłała po komentarz w tej sprawie do Edwarda Miszczaka:

To nie do mnie pytanie. Kompletnie nie było takich rozmów, ja też nie mam takich planów, to było bardzo spontaniczne. Ja tak naprawdę dostałam telefon w piątek, czy udałoby mi się zastąpić, a ponieważ w ten weekend nie miałam nic innego do roboty, to powiedziałam „bardzo chętnie” i tyle. No i temat się skończył. Zobaczymy.

Długo nie czekaliśmy na oficjalne stanowiska dyrektora programowego TVN-u. Na łamach magazynu Flesz zdradził jakie ma plany wobec Agnieszki Woźniak-Starak:

Magda jest młodą i zdrową kobietą, sama zadecyduje kiedy pójdzie na urlop macierzyński. Za to Agnieszkę̨ czeka teraz inne ważne zadanie. Niedługo wyjeżdżamy na zdjęcia do „Azja Express”.

Zatem wszystko jasne – Woźniak-Starak nie zastąpi Mołek w Dzień Dobry TVN. Kogo więc zobaczymy w duecie z Marcinem Mellerem? Odpowiedź na to pytanie poznamy najprawdopodobniej dopiero pod koniec wakacji.

Bardzo ostra wypowiedź Katarzyny Warnke o ciąży Magdy Mołek! Aż poszedł dym! [WIDEO]

Małgorzata Rozenek w tajemniczy sposób skomentowała ciążę Magdy Mołek! Czy to coś oznacza? [WIDEO]

Kinga Rusin szczerze o ciąży Magdy Mołek! Wyjawiła kto ją zastąpi w „Dzień Dobry TVN”! [WIDEO]Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×