Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Zosia Ślotała jak księżniczka Disneya na Balu TVN 2017! Takiej kreacji jeszcze nie było!

Zosia Ślotała - Bal TVN 2017


Zofia Ślotała jak księżniczka na Balu TVN 2017

W tym roku na Balu TVN 2017 królowały kreacje prosto z bajek Disney’a. Ewa Chodakowska zaprezentowała się w pięknej, żółtej sukni z tiulowym dołem, Małgorzata Rozenek zachwyciła pudrowymi różami i balowym krojem, Weronika Rosati cała w złocie mogłaby z powodzeniem wcielić się w rolę Belle z Pięknej i Bestii. Do grona bajkowych księżniczek dołączyła również Zofia Ślotała, która w swojej kreacji naprawdę olśniewała.

Gwiazdy na Balu TVN 2017: Kinga Rusin, Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak [NA ŻYWO]

Trzeba przyznać, że ta stylizacja naprawdę robiła wrażenie. Od włosów upiętych z tyłu, odsłaniających smukłą szyję i krzykliwe, różowe kolczyki, przez subtelny makijaż i niezwykle kolorową torebkę, do bladoróżowej sukni Laurelle włącznie.

Uszyta z koła spódnica miała klosz i odcinała się wyraźnie od talii, podkreślając piękną figurę gwiazdy. Nie obyło się bez tiulu i halki, unoszącej całość do góry, a zamiast ramiączek czy rękawów, kreacja wyposażona była w szarfę z delikatnego, prześwitującego materiału, zawiązaną na jednym ramieniu Ślotały w fantazyjną kokardę. Całość dopinały sandałki na szpilce i piękny uśmiech.

Nie da się ukryć, że polskie księżniczki pokazały się na balu od najlepszej strony. Jak wam przypadła do gustu kreacja Zofii?

Najpiękniejsze pary show-biznesu na Balu TVN 2017! Która wypadła najlepiej na czerwonym dywanie?

Zosia Ślotała - Bal TVN 2017

Zosia Ślotała – Bal TVN 2017

Zosia Ślotała - Bal TVN 2017

Zosia Ślotała – Bal TVN 2017

Najlepiej ubraną gwiazdą Balu TVN 2017 była…Komentarzy: 1


Gość | 3 września 2017, 20:51

Pani Zosia Ślotała to piękna kobieta, ale ta sukienka wygląda na niej po prostu źle. Zamiast pięknej kobiety widać przesłodzoną bezę. W takim salonie powinni doradzić i dać szczerą opinię, ale salon słynie z kiepskiej obsługi, więc nic dziwnego, że taki jest efekt końcowy.


Dodaj komentarz
×