Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

Córka Donalda Trumpa chyba chciała być seksowniejsza od Kim Kardashian. Efekt jest rozczarowujący

Donald Trump córki


Tiffany Trump w odważnej kreacji na Sylwestrze

Rodzina Donalda Trumpa mimo swojego bogactwa niekoniecznie ma łatwo w życiu. Wraz z prezydenturą kontrowersyjnego biznesmena przyszła wielka fala hejtu ze strony rozczarowanych wygraną Donalda internautów. Prezydent USA ma wielu przeciwników – w internecie, wśród gwiazd i oczywiście wśród polityków.

Z tą niechęcią musi sobie również radzić rodzina Prezydenta Stanów Zjednoczonych – piękna Melania jest obserwowana przez wszystkich podczas oficjalnych wyjść, Ivanka wzbudza powszechną uwagę, niezadowolony Baron ma wiecznie robione zdjęcia… I jak się okazuje również inna córka Trumpa – Tiffany – mimo że mało udzielająca się w kontekście ojca, budzi mnóstwo emocji wśród internautów.

Tiffany jak większość z nas postanowiła spędzić Sylwestra na zabawie z przyjaciółmi. Córka Donalda Trumpa bawiła się na imprezie Playboya i wybrała na tę okazję srebrną sukienkę mini, bardzo obcisłą i bardzo wydekoltowaną. Swoim modowym wyborem wywołała kolejną falę hejtu – „tanio”, „bez klasy”i „wulgarnie” to najczęściej pojawiające się w internecie przymiotniki.

Było aż tak źle czy po prostu Trumpowie są naprawdę nielubiani?

Dopiero co Donald Trump został prezydentem, a jego dzieci już stały się popularne. Wszystkie trafiły na okładkę magazynu

Tak złej stylizacji Melania Trump nie miała jeszcze nigdy! Jej sylwestrowa kreacja to fatalna pomyłka! Chociaż kosztowała fortunę!

Melania Trump pochwaliła się świątecznym selfie w zabawnej pozie niczym zawodowa celebrytka. Wyobrażacie sobie Agatę Dudę robiącą coś takiego?

Czy Tiffany Trump ma predyspozycje do bycia modelką?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×