Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

Ale się wystroiła! Małgorzata Socha poczuła świąteczny klimat i wygląda jak choinka!

Małgorzata Socha wpadka


Małgorzata Socha przebrana za choinkę

Święta tuż tuż, a ich klimat ostatnio poczuła Małgorzata Socha. Uchodząca za ikonę stylu aktorka zszokowała internautów, gdy do sieci trafiły zdjęcia, na których przebrana jest za choinkę. I to dosłownie!

Małgorzata Socha wbiła się w odważny, świąteczny kostium, który podsunął jej pod nos Marcin Tyszka. A skoro jest panią choinką, nie mogło zabraknąć prezentów – w tym przypadku butów w kształcie pięknie ozdobionych, kwadratowych pudełek. Socha ma na sobie również fikuśne rajstopki i gwiazdkę na czubku głowy, to tak jakby ktoś zapomniał, że mamy do czynienia z jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych.

Oprócz Sochy w świąteczny komplecik wbiła się również Katarzyna Sokołowska. Kreatorka pokazów mody w Polsce i jurorka Top Model przebrała się za świąteczną gwiazdkę. Równie efektownie, ale chyba mniej spektakularnie.

Czyj look lepszy? My stawiamy na Sochę.

Skromna Małgorzata Socha tym razem nie wytrzymała i pochwaliła się prezentem od męża! Jest szał!

Mokra Małgorzata Socha w romantycznym uścisku z umordowanym mężem! To prawdziwy bohater!

Przyjaciółki: Małgorzata Socha wda się w ognisty romans!

Lubisz styl ubierania się Małgorzaty Sochy?Komentarzy: 1


Laura98 | 27 listopada 2017, 20:47

Ona po ciąży jest szczuplejsza niż przed 😛 Widać, postawiła na szczupłą sylwetkę z jakimś iqgreen na wspomaganie materii 😉 Fajna sesja, taka na luzie. Jest chyba jedną z niewielu takich normalnych, zwyczajnych kobiet w showbiznessie. Oby tak zostało!


Dodaj komentarz
×