Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Małgorzata Rozenek w najdroższych markach na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP! Razem z synami dopingowała Radosława Majdana

Małgorzata Rozenek Wielki Mecz TVN 2017


Małgorzata Rozenek z synami na Wielkim Meczu TVN i WOŚP

Jak co roku, tuż po Balu TVN 2017, który inauguruje jesienny sezon spotkań towarzyskich, odbył się Wielki Mecz TVN 2017. 3 września na Stadionie Legii spotkały się drużyny TVN i WOŚP, by w gwiazdorskim składzie rozegrać spotkanie, z którego całkowity dochód zostanie przeznaczony na zakup wielofunkcyjnej karetki. Wspomagają w ten sposób Instytut Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka. 

Znani i lubiani na boisku, znani i lubiani także na trybunach! Nie mogło zabraknąć Małgorzaty Rozenek, która w towarzystwie synów przyszła kibicować mężowi – Radosław Majdan na pewno był zadowolony z takiego dopingu, ale niewykluczone, że stylizacja Perfekcyjnej mogła go ciut rozpraszać. A było na co patrzeć!

Gwiazdy na Wielkim Meczu TVN kontra WOŚP: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak, Izabela Janachowska, Monika Olejnik [NA ŻYWO]

Na Balu Rozenek wyglądała na księżniczka z bajki, na meczu jak gwiazda rocka. W towarzystwie synów z uśmiechem na ustach wmaszerowała na stadion, a płaszcz od Selfportrait w morskim kolorze powiewał za nią niczym tren. Dobrana do kompletu spódniczka w kratkę o niezwykle interesującym, asymetrycznym kroju od Bohoboco odsłaniała długie, wypielęgnowane nogi Perfekcyjnej i dopełniona była czarnym, obcisłym sweterkiem tej samej marki. Na uwagę zasługują również buty od Louis Vuitton i torebka od Diora, której złote akcenty świetnie przełamywały czerń w stylizacji.

Włosy rozpuszczone na wiatr, makijaż tak minimalny, jak to tylko było możliwe i szczęście na twarzy. Rozenek nigdy nie wyglądała lepiej.

Jesienna Agnieszka Woźniak-Starak na Wielkim Meczu TVN i WOŚP

Małgorzata Rozenek z synami - Wielki Mecz TVN i WOŚP 2017

Małgorzata Rozenek z synami – Wielki Mecz TVN i WOŚP 2017

Małgorzata Rozenek z synami - Wielki Mecz TVN i WOŚP 2017

Małgorzata Rozenek z synami – Wielki Mecz TVN i WOŚP 2017

Kto powinien wygrać Wielki Mecz 2017?Komentarzy: 1


Asia | 3 września 2017, 23:31

No wygląda bosko. I te chudziutkie nóżki. Super. Chyba czas poćwiczyć, wziąc się za siebie, ajkaś dieta, iqgreen i samemu mieć takie nóżki. 😀 bo wygląda mega mega kobieco i seksownie.


Dodaj komentarz
×