Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 18.12.2017

Najlepiej ubrane kobiety świata już noszą ciuchy z kolekcji Balmain dla H&M. Wyglądają obłędnie!

Gwiazdy na pokazie kolekcji Balmain x H&M (fot. ONS)


Gwiazdy w ubraniach Balmain dla H&M

Oszałamiające, spektakularne, prawdziwie ekskluzywne – epitetów, by opisać kolekcję Balmain dla H&M użyto już mnóstwo. I jak stopniowo się przekonujemy, nie są one przesadzone. Ba, widząc gwiazdy w ubraniach Balmain dla H&M, jesteśmy skłonni przyznać, że hurraoptymistyczne opisy strojów są adekwatne do ich wyglądu i wrażenia, jakie robią.

W tym tygodniu w Nowym Jorku odbył się pokaz kolekcji Balmain dla H&M (zobacz: Najlepsze modelki w ekskluzywnym pokazie Balmain dla H&M). Nie zabrakło na nim polskich akcentów (zobacz: Jessica Mercedes na prezentacji ubrań Balmain x H&M. Zadała pytanie projektantowi). Były też światowe fashionistki, gwiazdy słynące ze świetnego gustu. Wszystkie oczywiście w ubraniach z kolekcji. I wszystkie wyglądały w nich jednakowo doskonale!

Naszą uwagę przyciągnęła zwłaszcza Diane Kruger. Aktorka wybrała, na pierwszy rzut oka, dość niepozorny zestaw – bluzkę i spodnie z czarnej tkaniny, ale dzięki starannemu doborowi dodatków oraz makijażowi podkreślającemu oczy wyglądała wprost doskonale!

Zobaczcie więcej gwiazd w ubraniach Balmain dla H&M w naszej galerii.

 

Zobacz także: Tak kolekcję Balmain dla H&M noszą polskie blogerki. Która lepiej?

Zobacz także: SPRAWDŹ CENY UBRAŃ I DODATKÓW z kolekcji Balmain x H&M. Najtańsza rzecz kosztuje 59 zł, a najdroższa…

Diane Kruger, pokaz kolekcji Balmain x H&M (fot. ONS)

Diane Kruger, pokaz kolekcji Balmain x H&M (fot. ONS)

Diane Kruger, pokaz kolekcji Balmain x H&M (fot. ONS)

Diane Kruger, pokaz kolekcji Balmain x H&M (fot. ONS)Komentarzy: 1


Ann | 22 października 2015, 14:36

Diane Kruger jest piękną kobietą i bardzo drobną, ale ten kombinezon jej nie służy – pozbawił aktorkę talii (może wyjściem byłoby założenie paska jak zrobiła Rosie Huntington-Whiteley?).


Dodaj komentarz
×