Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.02.2018

Hot! Wyciekły zdjęcia całej kolekcji Balmain dla H&M [PONAD 100 ZDJĘĆ]

Balmain dla H&M cała kolekcja zdjęcia


Cała kolekcja Balmain dla H&M

Debiut kolekcji Balmain dla H&M to jedno z najbardziej oczekiwanych modowych wydarzeń tego roku. Luksusowe ubrania i dodatki, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, trafią do wybranych sklepów sieciówki już 5 listopada.

Jak możemy się domyślać, fashionistki już zacierają ręce i mentalnie przygotowują się do tego, by w długiej kolejce oczekiwać na premierę strojów. Co do tego, że kolekcja zejdzie na pniu, nie mamy raczej wątpliwości. Mieć w swojej szafie rzecz naznaczoną talentem Oliviera Rousteinga, projektanta marki, to marzenie niejednej osoby czułej na trendy.

Ale czy rzeczywiście warto odkładać pieniądze na Balmain dla H&M? Już teraz można to ocenić. W internecie pojawiły się zdjęcia strojów i dodatków. Zamieściła je na Instagramie Kathryn Swartz Rees, dziennikarka z Chicago, która zapewnia, że to fotografie prawdziwej kolekcji.

Całość wygląda niezwykle wytwornie. Sporo jest charakterystycznych wieczorowych kreacji wyszywanych błyszczącymi kamieniami, futer, błyszczących zdobień. Ale i fani spokojnej elegancji znajdą coś dla siebie. Skórzane kurtki, dobrze skrojone marynarki czy płaszcze można nosić na co dzień. Nie tylko od wielkiego dzwonu.

Zobacz także: Maffashion chwali się sukienką Balmain dla H&MKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×