Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Agnieszka Woźniak-Starak nawet w męskim płaszczu wygląda jak kwiat kobiecości!

Agnieszka Woźniak-Starak


Agnieszka Woźniak-Starak na pokazie Bizuu

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się na pokazie Bizuu w oryginalnym zestawie! Dziennikarka miała na sobie zieloną sukienkę maksi w kwiatowy wzorek. Do tej lekkiej, dziewczęcej kreacji dobrała czarny dwurzędowy płaszcz o męskim kroju, przypominającym mundur.

Gwiazda TVN zdecydowała się również na niebanalne dodatki. Szczególną uwagę przyciąga zawieszona na jej biodrach welurowa torebka z rzemieniami, przypominającą góralską sakwę.

Agnieszka do swojego looku dobrała czarne wysokie, wiązane w kostce zamszowe trzewiki na szerokim słupku, które znakomicie zgrały się z jej letnią sukienką.

Dziennikarka zaprezentowała zwiewną fryzurę oraz staranny makijaż. Tradycyjnie największą ozdobą Agnieszki był towarzyszący jej przystojny małżonek Piotr, który zapuścił brodę, związał swoje długie włosy w kucyk i w podobnym płaszczu pozował z ukochaną na ściance.

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji BIZUU: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa [DUŻO ZDJĘĆ]

Zmysłowa Marcelina Zawadzka na pokazie BIZZU lekko zaszalała! Skąd ona wytrzasnęła taką kurteczkę i te buty?

Opalona Natalia Siwiec na pokazie Bizuu wyskoczyła w luksusowej nocnej koszuli i stylowej podomce! Był szał!

 

Podoba ci się zestaw Agnieszki Woźniak-Starak?Komentarzy: 2


Gość | 8 lutego 2018, 13:03

Mistrzyni ostrzyku. Już zaczyna wyglądać (podobnie jak Sablewska) jak kobieta-kot.


Gość | 8 lutego 2018, 05:38

Agnieszka J, podlizywać sie też trzeba umieć. No chyba, że w ironiczny sposob jaja sobie robisz! Szulim wygląda strasznie! Jak wychudzony, zaćpany transwestyta ze źle zrobionymi ustami. A ta zielona kiecka tylko potęguje zle wrazenie.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×