Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Agnieszka Woźniak-Starak świętowała 20-lecie TVN w kreacji godnej Oscarów! Wyglądała fantastycznie i nie miała sobie równych

Agnieszka Woźniak-Starak - 20 lat TVN


Agnieszka Woźniak-Starak na 20-leciu TVN

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca swoimi stylizacjami od kiedy rozpoczął się jesienny sezon towarzyski na show-biznesowych salonach. Gwiazda pokazuje się często i chętnie, również w towarzystwie ukochanego Piotra Woźniak-Staraka i pozuje na ściankach jak prawdziwa modelka. Tym razem sama była sobie fotografem i pochwaliła się przygotowaniami do wielkiej imprezy z okazji 20-lecia TVN. Efekt końcowy był zachwycający!

Agnieszka Woźniak-Starak zawiedziona postawą męża: „Nie wiem co mam robić, co myśleć”

Najpierw pokazała zdjęcia z makijażu. Delikatny, rozświetlający twarz make-up bardzo jej pasuje i świetnie zgrywał się z intensywnie czerwonymi ustami. Połyskliwe oko, wyraźnie zaznaczone kości policzkowe – elegancko i klasycznie, ale bez przesadnej skromności. Później pokazała kreację, a jej fanki oszalały z zachwytu.

Kreacja, która wygląda jakby ktoś bardzo skrupulatnie przytwierdzał jeden fragment lusterka obok drugiego przylega ściśle do ciała i podkreśla wszystko, co powinna podkreślać tak wystrzałowa sukienka. Agnieszka pochwaliła się smukłą talią i głębokim dekoltem. Trudno nie zwrócić uwagi na ten look!

Zmysłowo mokra Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu rozkoszuje się jesiennym deszczem! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Agnieszka Woźniak-Starak - 20 lat TVN

Agnieszka Woźniak-Starak – 20 lat TVN

Agnieszka Woźniak-Starak - 20 lat TVN

Agnieszka Woźniak-Starak – 20 lat TVN

Czy lubisz styl Agnieszki Szulim?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×