Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 19.03.2018

W końcu razem! Książę Harry z Meghan Markle i książę William z Kate pokazali się publicznie! Ogromny brzuch księżnej był w centrum uwagi

Meghan Markle i księżna Kate w ciąży


Meghan Markle podczas oficjalnej wizyty z Harrym, Williamem i Kate

Tego jeszcze nie było! Meghan Markle po raz pierwszy wzięła udział w oficjalnym spotkaniu razem ze swoim narzeczonym, jego bratem i szwagierką. Przyszła księżna została zaproszona przez Harry’ego, Williama i Kate do ich Królewskiej Fundacji – pojawiła się na oficjalnej konferencji organizacji synów księżnej Diany.

Ubrana w granatową, smokingową sukienkę, Meghan wyglądała pięknie, ale była wyraźnie spięta. Narzeczona księcia Harry’ego siedziała obok Kate, która co pewien czas patrzyła na swoją przyszłą szwagierkę z wyrozumiałym uśmiechem. Widać było, że księżna próbuje wspierać Meghan podczas tego dość stresującego wydarzenia.

W odciętej pod biustem niebieskiej sukience i z nienaganną fryzurą Kate wyglądała pięknie, chociaż widać było, że jest odrobinę zmęczona. Pomimo zaawansowanej ciąży, księżna nie zwalnia tempa i dzielnie wypełnia swoje oficjalne obowiązki.

Książęta Harry i William błyszczeli podczas konferencji sypiąc żartami i doprowadzając do śmiechu zarówno zebraną publiczność, jak i swoje partnerki. Na pytanie, czy pracując razem w fundacji czasami nie zgadzają się ze sobą, książę William odpowiedział:

Oooo, tak!

Harry wtrącił się, żeby wyjaśnić, jak układa się współpraca jego, Meghan, Kate i Williama:

Mamy cztery różne osobowości, ale wszyscy mamy taką samą pasję – chcemy coś zmienić. Pracowanie razem z rodziną to pewne wyzwanie, ale utknęliśmy ze sobą na resztę życia – powiedział książę.

Zaproszenie Meghan do pracy w Królewskiej Fundacji i jej udział w forum tej organizacji ma szczególne znaczenie. To dowód na to, że narzeczona księcia została zaakceptowana przez rodzinę Harry’ego i – jeszcze przed ślubem – oficjalnie do niej przyjęta.

Wow! Brzuch ciężarnej księżnej Kate jest już ogromny! Nawet już nie próbuje go ukrywać

Tak wygląda willa księżnej Kate i księcia Williama! Te luksusy mogą zwalić z nóg! Umeblowali ją w nowoczesnym stylu

Brytyjczycy oszaleli! Wyciekło prywatne zdjęcie księżnej Kate i Pippy Middleton w krótkich spódniczkach na wakacjach

Czy Meghan Markle pasuje do brytyjskiej rodziny królewskiej?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×