Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Gwiazdy TVN na balu charytatywnym w Trójmieście. Wsparły szczytny celGwiazdy stacji TVN na balu Fundacji Pankracy

Ulubieńcy widzów znają kilka sposobów na to, by wykorzystać swoją popularność w słusznym celu. Jednym z nich jest udział w wydarzeniach charytatywnych, z których dochód przekazywany jest dla potrzebujących. W związku z dużym zaangażowaniem gwiazd w tej dziedzinie, bardzo często organizowane są podobne imprezy i aukcje. Miesiąc temu kilka znanych osób wsparło pomysł o nazwie Wielkanocna Akcja Charytatywna.

Zobacz: Gwiazdy na Wielkanocnej Akcji Charytatywnej: Mateusz Gessler, Katarzyna Cichopek, Paulina Krupińska, Agnieszka Kaczorowska…

Dwa dni temu w trójmiejskim hotelu Hilton odbył się Dorocznym Dancing Fundacji Pankracy. Podczas tej wyjątkowej nocy zbierano pieniądze na podopiecznych fundacji, którzy dzięki zebranym środkom skorzystają z pomocy wykwalifikowanych terapeutów.

Wśród gości nie zabrakło gwiazd telewizji TVN. Pojawili się: Edward Miszczak, Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska, Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko oraz osoby spoza stacji Cezary Pazura i Jarosław Bieniuk. Swoją obecnością zaszczyciła też organizatorów dyrektor biura Fundacji TVN Nie jesteś samDominika Świerczewska.

Podczas balu odbyła się licytacja cennych przedmiotów. Weekend z Porsche trafił do dyrektora programowego TVN, Edwarda Miszczaka, który złożył najwyższą ofertę – 14 000 zł. W ramach aukcji można też było nabyć sukienkę od Dawida Wolińskiego. Kreacja będzie indywidualnym projektem, który powstanie według pomysłu zwyciężczyni. Szczęśliwa laureatka zakończyła licytację z kwotą 15 000 zł.

Jednego wieczoru udało zebrać się 56 000 złotych, z czego duża część tej kwoty pochodziła od gwiazd TVN. Warto zauważyć, że na balu obecny był Piotr Kraśko z ukochaną. Widać, że dziennikarz czuje się w nowym środowisku bardzo dobrze. Koledzy z nowej stacji przyjęli go bardzo ciepło i wszystko wskazuje na to, że będzie tylko lepiej.

Zobacz: Kinga Rusin i Piotr Kraśko wyszli ze studia Dzień Dobry TVN w bardzo dobrych humorach [Zdjęcia]

Zobaczcie zdjęcia z balu, którymi Dawid Woliński pochwalił się na swoim Instagramie.

Gwiazdy stacji TVN na balu Fundacji Pankracy

Gwiazdy stacji TVN na balu Fundacji Pankracy

Gwiazdy TVN na balu charytatywnym

Gwiazdy TVN na balu charytatywnym

Doceniasz gwiazdy za to, że działają charytatywnie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×