Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Gwiazdy na 42. Festiwalu Filmowym w Gdyni: Magdalena Boczarska, Agnieszka Dygant, Jakub Gierszał, Agnieszka Woźniak-Starak

festiwal-filmow


Młoda Gala na 42. Festiwalu Filmowym w Gdyni

Od 18 do 23 września trwa 42. Festiwal Filmowy w Gdyni. 22 września zostały wręczone pierwsze nagrody na tak zwanej Młodej Gali. Jest to wieczór, podczas którego wręczane są wyróżnienia w wielu kategoriach. Do zwycięzców trafiają statuetki przyznawane przez pozaregulaminowe jury oraz współpracujące z Festiwalem Filmowym organizacje polskie, polonijne i międzynarodowe.

Podczas piątkowej gali zaprezentowani zostali laureaci w Konkursie Fabularnych Filmów Krótkometrażowych, Konkursie Młodego Kina i Nagrody PozaregulaminoweW każdym roku swoje nagrody przyznaje również magazyn ELLE w trzech kategoriach: Wchodząca Gwiazda, Kryształowa Gwiazda i Gwiazda Gwiazd.

Oprócz triumfujących, na evencie pojawiło się bardzo dużo znanych i lubianych polskich osobowości związanych z naszym narodowym kinem. Na czerwonym dywanie zaprezentowali się m.in. Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Andrzej Chyra, Agnieszka Dygant, Agnieszka Woźniak-Starak, Jakub Gierszał, Marcin Bosak i wielu innych niesamowitych aktorów, reżyserów, dziennikarzy i polskich celebrytów.

W sobotę, 23 września odbędzie się finałowa gala Festiwalu, podczas której dowiemy się, które filmy i którzy artyści otrzymają Złotego Lwa za swoją pracę.

Gwiazdy w złotych kombinezonach na festiwalu w Gdyni: Magdalena Cielecka, Jakub Gierszał, Małgorzata Zajączkowska, Bożena Starucha.

42. Festiwal Filmowy w Gdyni

Agnieszka Dygant – 42. Festiwal Filmowy w Gdyni

42. Festiwal Filmowy w Gdyni42. Festiwal Filmowy w Gdyni

Agnieszka Woźniak-Starak – 42. Festiwal Filmowy w Gdyni

Czy lubisz oglądać polskie filmy?Komentarzy: 3


Gość | 26 września 2017, 17:28

No tak, Jacek Kurnikowski jest prawdopodobnie autorem zdjęć


Gość | 26 września 2017, 15:10

Na zdjęciu 18 jest Anna Janik nie Jacek Kurnikowski


Anonim | 23 września 2017, 14:01

boczarska jak w worku na pyry


Dodaj komentarz
×