Szukaj
Szukaj
Dziś poniedziałek, 26.02.2018

Udział Popka w „Tańcu z gwiazdami” nieźle rozbawił Paulinę Sykut. Zakpiła z jego słynnej walki [WIDEO]Paulina Sykut śmieje się z Popka w „Tańcu z gwiazdami 8”

Nowa edycja Tańca z gwiazdami jeszcze oficjalnie się nie rozpocząła, a już wzbudza mnóstwo emocji. Wszystko za sprawą odświeżonego składu jury – z programem rozstała się Beata Tyszkiewicz – oraz intrygującej listy uczestników. Jedną z bardziej kolorowych postaci tego sezonu jest Popek. Nawet gospodyni show, Paulina Sykut, nie ukrywa swojego zaskoczenia spowodowanego udziałem kontrowersyjnego rapera.

W zasadzie zaskoczeniem dla mnie był Popek. O Popku się mówi i w sumie nie wiedziałam, że on będzie. Dosyć późno odkryto wszystkie karty – wyznała Sykut w rozmowie z naszą reporterką.

Czy zdaniem Pauliny to właśnie Popek będzie czarnym koniem ósmej edycji Tańca z gwiazdami?

Nie wiem czy będzie czarnym koniem, bo nie wiem jak tańczy. Widziałam jak się biję i jeśli bije się tak, jak tańczy to będzie całkiem dobrze – zażartowała Paulina nawiązując do przegranej walki Popka z Tomaszem Oświecińskim.

Cała rozmowa poniżej:

Gwiazdy na pokazie nowej kolekcji BIZUU i kolekcji butów Badura: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Agnieszka Woźniak-Starak, Julia Wieniawa [DUŻO ZDJĘĆ]

Taniec z Gwiazdami: Popek dostał partnerkę! To chyba najśliczniejsza tancerka w show!

Stare zdjęcia Popka trafiły do internetu. To niewiarygodne jak bardzo zmienił się przez ostatnie lata

Anna Głogowska czy Paulina Sykut – którą prowadzącą „Taniec z gwiazdami” wolisz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×