Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

Ola Kisio opowiedziała nam o ślubie i weselu! Ceremonia odbyła się kilka miesięcy temu! [WIDEO]



Ślub i wesele Oli Kisio

Ola Kisio po 15 latach postanowiła sformalizować swój związek. Ślub dość długo trzymany był w tajemnicy, a Aleksandrze zupełnie nie zależało na rozgłosie w mediach. Jak ustalił Jastrząb Post, Ola Kisio pobrała się już w czerwcu. Aktorka i jej partner mieli ku temu bardzo ważne powody:

Zdecydowaliśmy się na ślub w momencie, kiedy urodziło nam się dziecko. To jest ten powód, żeby spoić tą rodzinę, również żeby zadbać o jakieś aspekty prawne związane z życiem naszego syna. To jest jedna sprawa, a druga sprawa to po prostu przyszedł taki moment i poczuliśmy, że to jest to.

Dla wielu osób zaskoczeniem był fakt, że znana aktorka nie pojawiła się na ceremonii w długiej sukni. Aleksandra jest przepiękną kobietą i praktycznie we wszystkim wygląda olśniewająco. Na swój ślub zdecydowała się włożyć skromną, krótką sukienkę koktajlową i wysokie szpilki. Dlaczego nie zaprezentowała się w długiej sukni ślubnej, na miarę prawdziwej diwy?

Nie miałam długiej sukni, bo wymarzyłam sobie sukienkę koktajlową. Ślub i przyjęcie odbywało się w ogrodzie. Wymarzyła mi się koktajlowa sukienka, bo to był taki koktajl, tak mi było wygodnie i tak się dobrze czułam. Zresztą zawsze o tym marzyłam, żeby to była sukienka koktajlowa.

Marzenia są po to, aby je spełniać. Zapraszamy na materiał, w którym Ola zdradza nam szczegóły swojego wesela!

Matka Aleksandry Kisio w swoim stylu wypuściła siarczysty strumień złośliwego żalu w temacie ślubu córki. „Ola jest niepoczytalna”

Aleksandra Kisio wzięła ślub

Aleksandra Kisio wzięła ślub

Czy Izabela Kisio-Skorupa zaszkodziła Oli Kisio w karierze?



Komentarzy: 1


Gość | 1 października 2017, 12:24

„Ukrywała informację w tajemnicy” – miszcz piura


Dodaj komentarz
×