Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Marta Sędzicka jednak poprawiła urodę! Jedna korekta całkowicie zmieniła jej twarz! [WIDEO]Czy Marta Sędzicka jest zadowolona ze swojej metamorfozy?

Gdy nie do końca jesteśmy zadowoleni ze swojego wyglądu, możemy zgłosić się specjalistów, którzy powiększą nam to, co za małe, lub pomniejszą to, co za duże. Nie wszystkie gwiazdy przyznają się do poprawek lub zabiegów chirurgicznych, którym się poddały. Ostatnio media komentowały metamorfozę uczestniczki Top Model Marty Sędzickiej. Zapytaliśmy ją wprost o zmianę w jej wyglądzie. O to, co nam odpowiedziała

Chciałam naprostować pewien mankament i z tego wynikała ta poprawka. Nie ma co się oszukiwać, poprawiłam trochę usta i jestem z tego bardzo zadowolona i nie widzę w tym żadnego problemu.

Jaki jest stosunek Marty do poprawek w wyglądzie?

Wszystko jest dla ludzi, należy tylko uważać, aby nie zrobić z siebie karykatury. A co mnie do tego skłoniło? Na pewno chęć wyglądania lepiej.

Marta, naszym zdaniem wyglądasz super!

Marta Sędzicka z Top Model przeszła dużą metamorfozę i wygląda jak sobowtór Joanny Krupy! Wypisz, wymaluj!

Marta Sędzicka jak Joanna Krupa

Marta Sędzicka jak Joanna Krupa

Joanna Krupa na Instagramie

Joanna Krupa na Instagramie

Joanna Krupa i Marta Sędzicka na finale Top Model 4

Joanna Krupa i Marta Sędzicka na finale Top Model 4

Chciał(a)byś powiększyć sobie usta?Komentarzy: 1


Mirellka2Q | 25 października 2017, 09:48

Musze sie wam pochwalic w koncu zrzucilam – 8 kilo. Przeszukalam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wygoglujcie sobie: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz
×