Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Małgorzata Rozenek ostro o konflikcie z Kubą Wojewódzkim. „Sprawa sądowa jest w toku” [WIDEO]

Małgorzata Rozenek o konflikcie z Kubą Wojewódzkim


Małgorzata Rozenek komentuje oglądalność „Iron Majdan”

Program Iron Majdan okazał się hitem, a Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zdecydowanie podbili serca widzów. Według badań co tydzień przed telewizorami siada 947 tysięcy widzów, jednak nie wszyscy potrafiąsię pogodzić się z popularnością Perfekcyjnej i Radosława. Kuba Wojewódzki, który od dłuższego czasu jest uwikłany w medialny konflikt z Rozenek, opublikował na swoim Facebooku informację, z której wynikało, że show Iron Majdan traci widzów. To wywołało prawdziwą burzę na portalach społecznościowych.

Ich konflikt znów się zaostrz? Zasięgnęliśmy informacji u źródła!

Ja nie komentuje nic związanego z Kubą Wojewódzkim, bo nasza sprawa sądowa jest w toku i dla dobra sprawy nie komentujemy tej sytuacji. To nie jest też tak, że 947 tysięcy widzów to jest średnia oglądalność naszego programu. Zależy od tego, które biuro badań podaje jakie dane. Pierwszy odcinek obejrzało 1 200 00, drugi odcinek 1 1 100 00, trzeci odcinek też obejrzało 1 100 00 widzów, mamy rewelacyjne zasięgi, stacja jest bardzo zadowolona z wyników, bardzo mnie to cieszy bo oprócz tego, że widzowie bardzo polubili nasz program, cieszę się, że kierownictwo stacji TVN jest bardzo zadowolone z tego, jakie robimy wyniki.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Perfekcyjna zdradziła, że program Iron Majdan jeszcze bardzo nas zaskoczy!

My jesteśmy zadowoleni bardzo. Ja widziałam odcinki i powiem szczerze, że to się naprawdę dopiero rozkręca. Bardzo dużo się dzieje, ja wielu rzeczy też nie pamiętałam, a teraz dopiero je widzę. Radosław też się mocno rozkręci i ludzie zobaczą, że to nie tylko ja krzyczę w tym związku.

Będziecie oglądać?

Małgorzata Rozenek pierwszy raz o swojej największej rywalce! Jasno dała do zrozumienia co myśli o Roxi Gąsce!

Małgorzata Rozenek przegrała z mężem! Radek Majdan tym razem zostawił ją daleko w tyle

Kinga Rusin zażartowała z „Iron Majdan” i Małgorzaty Rozenek! „Jeśli chodzi o czelendż to…”

Czy Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek tworzą ładną parę?Komentarzy: 3


Gość | 26 marca 2018, 06:26

Oglądanie TVN to obciach.


Gość | 25 marca 2018, 14:58

Niestety to prawda że oglądalność spada i pewnie kierownictwo pluje sobie w brodę że tyle kasy zainwestowało a Pani Małgosia za jakiś czas się przyzna do porażki tak jak kiedyś na temat „piekielbego hotelu” którego była prowadząca. Gdyby oglądalność była super to nie robiono by tyle szumu wokół liczb.


Gość | 25 marca 2018, 14:37

Wygra Kuba, który mówi prawdę i jest naprawdę bardzo inteligentny. My opuszczamy oglądanie tego programu. Nie podoba się nam, tak jak każdy program z Małgorzatą. Nie pomoże zaklinanie, że jest więcej widzów, bo nie jest.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×