Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Łukasz Jakóbiak i Marta Wierzbicka złamali regulamin „Azja Express 2”? Mamy ich komentarze [WIDEO]Marta Wierzbicka i Łukasz Jakóbiak o udziale w „Azja Express 2”

Choć do rozpoczęcia nowego sezonu Azji Express pozostało jeszcze kilka miesięcy, już nie brakuje emocji i kontrowersji związanych z programem. Atmosferę wokół show rozgrzali między innymi Marta Wierzbicka i Łukasz Jakóbiak.

W czasie trwania nagrań programu publikowali zdjęcia na swoim Instagramie i to nie z Indii. Zapytaliśmy ich, czy popełnili faux pas, czy było to celowe posunięcie.

Wrzucił to admin. Przez miesiąc mój management wrzucał posty. To było zdjęcie zrobione 1,5 miesiąca wcześniej i zaplanowane na tę datę – powiedział nam Łukasz

Dziennikarz zdradził nam także, czy jego przyjaźń z Joanną Przetakiewicz została wystawiona na próbę.

Wróciliśmy zdecydowanie bliżej. Mamy lepszy kontakt ze sobą i więcej o sobie wiemy. Natomiast ostatni miesiąc to jedno z najtrudniejszych wydarzeń, jakie sobie zafundowałem w ciągu mojego życia, a jednocześnie najwspanialsze. Schudłem 9 kg i myślę, że to mogłoby opisać, jak hardcorowo tam jest. Nie ma żadnej ulgi, tam naprawdę nie ma nic pod kamerę, jest ciężko

Zupełnie inaczej aferę ze zdjęciami skomentowała Marta Wierzbicka. Jej odpowiedź w materiale wideo.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz o „Azja Express 2”: „Kocham luksus od dziecka! Z wzajemnością” [Wideo]

Łukasz Jakóbiak - pokaz La Mania dla Magnum - 25.04.2017

Łukasz Jakóbiak schudł 9 kg przez „Azję Express 2”

Marta Wierzbicka - pokaz La Mania dla Magnum - 25.04.2017

Marta Wierzbicka to uczestniczka „Azji Express 2”

Kto wygra Indie Express (Azja Express 2)?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×