Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 24.03.2018

Jessica Ziółek kocha luksus, a jej święta właśnie takie będą! Nawet menu robi wrażenie [WIDEO]Jessica Ziółek o planach na święta 2017

Już za niespełna dwa tygodnie rozpoczynają się święta. To okres niezwykły i wyjątkowy, szczególnie dla niektórych polskich gwiazd. Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek w tym roku staną przed ogromnym wyzwaniem. Po raz pierwszy to oni będą odpowiedzialni za zorganizowanie całej Wigilii u siebie w domu, w Neapolu.

W tym roku jest zupełnie inaczej, ponieważ mamy Ligę wydłużoną do 6 stycznia. Arek, wiadomo nie gra, ale też musi trenować. Dlatego w tym roku te święta będą jeszcze bardziej sportowe i we Włoszech. Przyjeżdża rodzina moja i Arka, dlatego mam stres w tym roku, bo muszę wszystko sama zrobić – zdradziła Jessica Ziółek.

A jakie jedzenie będzie królowało w czasie wieczerzy wigilijnej?

W święta jest tak, że my wszyscy chcemy się zrelaksować i wyluzować. Więc jemy wszystko co popadnie. Jak są takie rzeczy jak np. słodycze, to my jednak staramy się zrobić te rzeczy bezglutenowo. Z małą ilością cukry, albo w ogóle bez cukru. I na tym oszczędzamy się. Pierogi normalne, barszcz normalny, wszystko normalne. Także święta spędzamy zawsze na takim wielkim wypasie i staramy się jeść wszystko, co popadnie – powiedziała partnerka Arkadiusza Milika.

Co sądzicie o połączeniu tradycyjnych potraw z bezglutenowymi? To dobry pomysł?

Przebojowa Jessica Ziółek wreszcie zdradziła czy związała się z Arkadiuszem Milikiem dla pieniędzy!

Czy dobra passa Arkadiusza Milika skończyła się?Komentarzy: 1


Gość | 13 grudnia 2017, 12:29

A gdzie wideo?


Dodaj komentarz
×