Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.03.2018

Jarosław Bieniuk na „Super Meczu” tym razem na widowni, a 2 lata temu… [WIDEO]

Jarosław Bieniuk na meczu Juventus Turyn vs Lechia Gdańsk 29 lipca 2015


Jarosław Bieniuk na meczu Lechii Gdańsk

Do Gdańska zjechało sporo gwiazd. Wszystkie wybrały się nad morze na mecz Lechii Gdańsk z Juventus Turyn. Na trybunach nasz paparazzi dostrzegł Jarosława Bieniuka, który od października zeszłego roku jest dyrektorem sportowym Lechii Gdańsk, więc nie mogło go zabraknąć na tak ważnym wydarzeniu.

Tym razem były piłkarz wystąpił w roli widza, ale 2 lata temu, podczas „Super Meczu” Lechii z Barceloną Jarosław grał w barwach swojego klubu i strzelił słynną bramkę, dzięki której Lechia zremisowała z Barceloną 2:2. Zadedykował ją swojej ukochanej Annie Przybylskiej, która wtedy była po pierwszej operacji trzustki i przebywała w szpitalu. 

To dla mnie wielka rzecz strzelić bramkę w meczu z taką drużyną jak Barcelona. Ćwiczyliśmy stałe fragmenty gry, wiedzieliśmy, że to nie jest wysoka drużyna. Liczyliśmy na to, że uda nam się strzelić gola po stałym fragmencie. Uczucie wspaniałe, ale nie celebrowałem tej bramki do końca. Moja partnerka jest w szpitalu, to jej dedykuję bramkę – powiedział wtedy w wywiadzie dla trojmiastosport.pl

Pamiętacie tego gola? Nie? To zobaczcie wideo.

Zobacz: TYLKO U NAS! Gwiazdy na „Super Meczu” Juventus Turyn vs Lechia Gdańsk [GALERIA]Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×