Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.02.2018

Trybson komentuje metamorfozę Elizy: „Ja potrzebuję kobiety z klasą, a nie…” [WIDEO]

Eliza i Trybson z Warsaw Shore


Trybsonowie w nowej odsłonie!

Magia telewizji jest niezwykła. W dzisiejszych czasach osoby występujące w rożnego rodzaju reality-shows bardzo szybko zyskują popularność i cieszą się zainteresowaniem mediów. Tak było z z Elizą i Trybsonem z Warsaw Shore, którzy dzięki programowi stali się czołowymi celebrytami polskiego show-biznesu. Pierwsza ciąża Elizy była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem, podobnie jak moment w którym para zdecydowała się na drugie dziecko.

Na gali MTV EMA Pre-party 2017 nie można było oderwać od nich wzroku. Eliza w długiej sukni i bez ostrego blondu zupełnie nie przypominała dawnej Elizki! Czyżby to Trybson tak na nią wpływał?

Eliza staję się kobietą z klasą. Też jestem człowiekiem, który potrzebuje kobiety z klasą, a nie tandetnej dziewczynki z klubu

Eliza sama przyznaje, że się zmieniła i nie szczędzi pochlebstw pod swoim adresem:

Zaczęłam być najlepszą mamą, najlepszą żoną, kobietą która o siebie zadba, zadba o dzieci, o męża, o dom. O sprzątanie, gotowanie. Ja nie mam żadnych opiekunek, ja nie mam żadnych sprzątaczek czy kucharek jak wszyscy przypuszczają.

Cała rozmowa z odmienionymi Trybsonami poniżej.

Eliza Wesołowska całkowicie zmieniła fryzurę! „Przed chwilą wyszłam z salonu i zaniemówiłam…”

Minęło dopiero 5 miesięcy od porodu Elizy Wesołowskiej, a ona ma taki piękny brzuch!

Rok temu Eliza z Warsaw Shore zapowiadała ślub w maju. Dzisiaj pokazała się w sukni ślubnej! „Będę w końcu panią Trybałą!”

Lubisz Trybsona i Elizę z Warsaw Shore?Komentarzy: 1


Gość. | 11 listopada 2017, 11:30

Grunt to dobre samopoczucie i wysokie mniemanie o sobie On (kim On jest, że)potrzebuje kobiety z klasą koń by się uśmiał


Dodaj komentarz
×