NewsyKibice nie pozostawili suchej nitki na Arkadiuszu Milku po meczu Polska-Kazachstan. Piłkarz przerwał milczenie i jeszcze bardziej rozzłościł fanów

Kibice nie pozostawili suchej nitki na Arkadiuszu Milku po meczu Polska-Kazachstan. Piłkarz przerwał milczenie i jeszcze bardziej rozzłościł fanów

Arkadiusz Milik krytyka
Karol

05.09.2016 16:01, aktual.: 05.09.2016 16:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Eliminacje do Mistrzostw Świata 2018 nie rozpoczęły się tak, jak wymarzyli je sobie polscy kibice. Nasza reprezentacja, która do Astany poleciała po zwycięstwo i 3 punkty, zremisowała z rywalem. Kazachstan w drugiej połowie strzelił dwie bramki, co dało wynik 2:2. Szansą na zwycięstwo były akcje Arkadiusza Milika.

Niestety 22-letni napastnik był bardzo nieskuteczny. Zmarnował trzy świetne sytuacje (raz trafił w poprzeczkę, raz w słupek, a raz nie trafił w piłkę), za co został ostro skrytykowany.

Po całym zamieszaniu Milik przerwał milczenie i skomentował remis na Instagramie. Arkadiusz sprawia wrażenie spokojnego i nieprzejętego negatywnymi opiniami na swój temat.

Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy ?? Przed nami jeszcze 9 spotkań. Będzie lepiej ?#polska #poland #kazpol

Internauci od razu zaczęli wytykać Milikowi brak samokrytyki w stosunku do swojej wczorajszej gry:

ważne jak sie znaczyna, Panie Arku, niestety ważnePoczątek jest bardzo ważny.jak zaczniesz trafiać do pustej bramki to napewno będzie lepiejZamiast dupcZyc twoja dziewczyne organij sie i naucz sie bramki strzelac. Bo ci kariera pojdzie do dna i bedziesz zalowal co moglo bycBedzie lepiej jak zejdziesz z boiska leszczuLepiej będzie jak pójdziesz do okulisty!Arek lubię Cię i szanuję, ale za te sety począwszy od meczu z Niemcami na Euro, powinieneś się publicznie wychłostać...

Na razie Arkadiusz nie odpowiedział na krytykę. Od komentarza wstrzymuje się też jego partnerka Jessica Ziółek, która znana jest z aktywnego dyskutowania z fanami, szczególnie jeśli mają inne niż ona zdanie.