NewsyŻywa Barbie powróciła. Sprawdziliśmy jak teraz wygląda. To będzie szok!

Żywa Barbie powróciła. Sprawdziliśmy jak teraz wygląda. To będzie szok!

Żywa Barbie zmieniła wizerunek
Żywa Barbie zmieniła wizerunek
Natalia Brzostowska

26.10.2015 16:39

Valeria Lukyanova to ludzka lalka Barbie. Zasłynęła z tego, że przeszła kilka operacji plastycznych aby upodobnić się do idealnej zabawki. Niedawno pochwaliła się nowymi zdjęciami, na których nie tylko jest przeraźliwie chuda, ale również bardzo mocno umięśniona! Ile musiała poświęcić, żeby dojść do takiego wizerunku? Eksperci twierdzą, że przeszła minimum kilka operacji plastycznych, w tym wycięcie kilku żeber. Dowodem tego ma być drastycznie chuda talia dziewczyny i zbyt duże wcięcie w biodrach. Lukyanova utrzymuje jednak, że wszystko w niej jest naturalne, oprócz piersi.

Niedawno zrobiła sobie sześciomiesięczną przerwę na treningi, po której powróciła na swój Instagram. Pochwaliła się sześciopakiem, który udało jej się wypracować. Kobieta twierdzi, że jej nowy wygląd jest inspirowany stylem kobiety-żołnierza z mitologii greckiej:

Miała piękną i wojowniczą postać i ciało Amazonki

Ciężkie i konsekwentne treningi zazwyczaj wzbudzają podziw, ale czy w tym przypadku będzie właściwy? Aktualne zdjęcia żywej Barbie dostępne są w naszej galerii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także