NewsyŻyczą śmierci Monice i Leszkowi Millerom. Przerażający widok u wnuczki polityka

Życzą śmierci Monice i Leszkowi Millerom. Przerażający widok u wnuczki polityka

Leszek i Monika Millerowie (fot. KAPIF)
Leszek i Monika Millerowie (fot. KAPIF)
29.12.2023 08:08, aktualizacja: 29.12.2023 10:46

Monika Miller jest wnuczką byłego premiera RP i lidera Sojuszu Lewicy Demokratycznej – Leszka Millera. Młoda kobieta raczej niechętnie porusza tematy polityczne. Skupia się na swoich pasjach, a są nimi tatuaże i show-biznes. 28-latka próbuje sił w aktorstwie i modelingu.

W niedawnej rozmowie z Jastrząb Post Monika zrobił drobny wyjątek i delikatnie zasugerowała, jakie ma poglądy. Ujawniła, że wraz z dziadkiem cieszy się ze zmiany steru rządów.

Mój dziadek bardzo się cieszy, skacze do góry, pije szampana itd. Ma wielkie oczekiwania co do tych zmian, ja również. Bardzo się cieszymy i mamy nadzieje, że będzie lepiej. Ja mam nadzieję, że wiele się zmieni, jeśli chodzi o prawa kobiet i zwierząt. To są takie dwie główne rzeczy, które mnie interesują. Oczywiście są też inne, ale te są na pierwszym miejscu. I mam nadzieję, że coś się zmieni w naszym kraju, bo już przyszła na to pora – wyartykułowała.

Życzą śmierci Monice i Leszkowi Millerom. Przerażający widok

Działalność Moniki i Leszka jest nie w smak hejterom, którzy nie mają żadnych zahamowań. Wnuczka polityka pokazała na InstaStories, co ktoś napisał pod jej wspólnym zdjęciem z dziadkiem. Agresywny mężczyzna nie tylko obraził Monikę, ale również pożyczył Millerom, by spotkało ich najgorsze.

Gwiazda, udostępniając komentarz fanom, dała do zrozumienia, że takie ataki są dla niej chlebem powszednim.

A z tym muszę się mierzyć codziennie – napisała.

W przestrzeni publicznej powinno być zero tolerancji dla takich zachowań. Zamieszczanie lżących wpisów jest karalne. W artykule 216 §2 Kodeksu karnego czytamy:

Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
Monika Miller już wróciła do social mediów (fot. Instagram)
Monika Miller już wróciła do social mediów (fot. Instagram)
Monika Miller (Instagram)
Monika Miller (Instagram)
Monika i Leszek Millerowie (fot. Instagram)
Monika i Leszek Millerowie (fot. Instagram)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także