ExclusiveCórka jednego z najbogatszych Polaków o Dominice Kulczyk. Jak ocenia jej działalność?

Córka jednego z najbogatszych Polaków o Dominice Kulczyk. Jak ocenia jej działalność?

Zuzanna Niemczycka i Dominika Kulczyk
Zuzanna Niemczycka i Dominika Kulczyk

30.06.2021 14:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zuzanna Niemczycka w show-biznesie funkcjonuje od lat. Na początku jej nazwisko było znane mediom ze względu na jej ojca, Zbigniewa Niemczyckiego. Przedsiębiorca od lat należy do grona najbogatszych Polaków. W ostatnim czasie córka miliardera zaczęła budować własne modowe imperium. Na swoim koncie ma już wiele sukcesów. Pokazy kolekcji, które organizuje, przyciągają mnóstwo gwiazd. Jej działalnością zainteresował się nawet Kuba Wojewódzki, z którym od jakiegoś czasu współpracuje.

Do najbogatszych osób w Polsce należy także Dominika Kulczyk, która regularnie znajduje się nie tylko w polskich rankingach, ale także na liście najbogatszych ludzi na świecie, którą co roku publikuje amerykańska edycja magazynu Forbes. W ostatnim zestawieniu zajęła 1517. miejsce.

Zuzanna Niemczycka o Dominice Kulczyk

Zuzanna Niemczycka od dawna już zajmuje się modą i na tym skupia swoją działalność. Jak na razie idzie jej to doskonale. Inspiracją w dziedzinie rozwoju biznesu zdecydowanie może być Dominika Kulczyk, która dzięki swoim umiejętnie prowadzonym przedsiębiorstwom zgromadziła pokaźny majątek. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Zuzanna zdradziła, czy miały okazję się poznać.

Nie przyjaźnimy się z Dominiką. My tak naprawdę jeszcze się nie poznałyśmy. Mam nadzieję, że to jest jeszcze przed nami.

Zuzia bardzo kibicuje Dominice, mimo że sama realizuje się w zupełnie innej dziedzinie:

Natomiast Dominika jest bardzo dobra w tym, co robi. Ja oglądam jej programy i bardzo lubię ją w tym wydaniu. Ja się skupiłam na modzie, bo jestem z tym związana od 18 roku życia. Zawsze byłam związana z modą i nie wyobrażam sobie, żeby robić coś innego. Mówię tu i teraz. Nie zamykam sobie furtki na przyszłość, bo mam bardzo szerokie zainteresowania. Nie wiem, jak mnie życie poprowadzi. Ale jeśli mogę powiedzieć to, co jest tu i teraz, to jestem związana z modą i chcę rozwijać rynek mody sportowej.

Lubicie oglądać programy Dominiki?

Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021
Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021
Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021
Dominika Kulczyk – TVN wiosenna ramówka 2021
Zuzanna Niemczycka
Zuzanna Niemczycka
Zuzanna Niemczycka
Zuzanna Niemczycka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także