WAŻNE
TERAZ

"Nie muszę już milczeć". Żona polskiej gwiazdy ujawnia horror

Żora Korolyov pochwalił się sukcesem swojej córki [zdjęcie]

Córka Żory Korolyova, Sonia Sophia właśnie dziś rozpoczyna swoją karierę. Jej dumny ojciec ten dzień zapamięta na bardzo długo. Sonia Sophia gra w musicalu MAMMA MIA!, w teatrze Roma. Spektakl podbił serca publiczności na całym świecie i jesteśmy przekonani, że mała, słodka Sonia podbije serca warszawskiej publiczności. Oczywiście wszystkie bilety na dzisiejszy spektakl wyprzedane!

Obrazek

Dziś odbyła się próba generalna spektaklu. Żora umieścił wzruszający wpis na Facebooku.

Dzisiaj jest bardzo ważny dzień dla mnie. Moja córka po raz pierwszy zatańczy na deskach teatru Roma. W tej chwili ma próbę generalną, a rodzice czekają na występ. Jestem bardzo dumny i nie mogę się doczekać - napisał Żora

Żora jest businessmanem, tancerzem i dyplomowanym choreografem, więc córka na pewno po nim odziedziczyła talent. Jego żona, Anna Kuznecowa także trzyma kciuki za córeczkę, jej oczko w głowie.

Obrazek
Anna Kuznecowa z córką Sonią Sophią Fot. screen z Facebook
Obrazek
Żora Korolyov Fot. screen z Facebook
Wybrane dla Ciebie
ZATRZYMAJ SIĘ NA CHWILĘ… TE ARTYKUŁY WARTO PRZECZYTAĆ