Niedawno Agnieszka prowadziła pokaz kolekcji ubrań Torelle. Teraz znów udziela się publicznie i bryluje na salonach. Czyżby rozwód z Michałem wyszedł jej na dobre? Na to wygląda. Agnieszka pojawiła się dziś ma pokazie kolekcji torebek. Przyszła jako pierwsza. Postawiła na sukienkę o prostym kroju w czarno-biały print. Kreacja odsłoniła jej ramiona co zrównoważyło sylwetkę. Całość zwieńczyła szpilkami typu peep toe.
Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowała.