NewsyŻona Mateusza Damięckiego wskoczyła w bikini i korzysta ze słońca. W niebieskim kostiumie i w krótkich włosach wygląda jak nastolatka

Żona Mateusza Damięckiego wskoczyła w bikini i korzysta ze słońca. W niebieskim kostiumie i w krótkich włosach wygląda jak nastolatka

Paulina Andrzejewska
Paulina Andrzejewska
Elwira Szczepańska

19.08.2022 20:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mateusza Damięckiego nie trzeba nikomu przedstawiać. Aktor od wielu lat regularnie pojawia się na małym i dużym ekranie, a także na deskach teatru. Jest też bardzo zaangażowany w różnego rodzaju akcje charytatywne i pomaga tym, którzy najbardziej potrzebują wsparcia, prosząc o nie w social mediach. Gwiazdor w życiu prywatnym od kilku lat jest szczęśliwy u boku Pauliny Andrzejewskiej.

Są ze sobą od 2011 roku. Nie zamierzali się spieszyć ze ślubem, ale ostatecznie, jak donosiły media, pobrali się z dala od błysku fleszy. Doczekali się także dwóch synów.

Aktor i jego żona należą do tych par, które rzadko pojawiają się razem na branżowych imprezach. Nie udzielają także wywiadów na temat swojego życia prywatnego. Oboje prężnie prowadzą social media, ale dzielą się tylko wybranymi fragmentami swojej codzienności. Tym razem Paulina podzieliła się refleksją na temat lata.

Żona Mateusz Damięckiego w bikini

Paulina Andrzejewska ogłosiła na swoim Instagramie, że zaczyna letni odpoczynek. Wskoczyła w bikini i postanowiła skorzystać ze słońca. Podzieliła się tez z internautami pewną refleksją:

Wakacje to piękny czas. Tak sobie dziś myślę ( bo dziś słyszę swoje myśli :)), że to jednak nie tylko miesiące wolne od szkoły , przedszkola , urlop, słońce,ale zdecydowanie stan umysłu. Czasem mam wolne, ale jestem tak spięta, że nie jestem wstanie odpocząć, a w sumie nic się nie dzieje.(pozornie) Jednak jak jestem spięta to coś się dzieje, ale jeszcze tego nie jestem wstanie odkryć . Moment gdy już wiem, o co mi chodzi to już jestem spokojniejsza. Zatem życzę Nam wszystkim byśmy zawsze wiedzieli o co nam chodzi i czego potrzebujemy . Słuchajmy siebie choć czasem to trudne . #wakacje#czasdlasiebie#sluchajsiebie - napisała.

Trzeba przyznać, że Andrzejewska w niebieskim bikini prezentuje się wyjątkowo korzystnie, a jej nowa, zadziorna fryzura zdecydowanie ujmuje jej lat.

Kim jest żona Mateusza Damięckiego, Paulina Andrzejewska?

Paulina Andrzejewska jest tancerką, choreografką i pedagożką. W 1999 roku ukończyła Państwową Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie. W 2005 roku uzyskała stopień magistra sztuki na Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Edukacji Muzycznej, specjalność Pedagogika Baletu. Przez lata pracowała jako pedagog tańca współczesnego w szkołach baletowych, zaś w latach 2014–2016 jako wykładowczyni Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.

Paulinę Andrzejewską mogliśmy oglądać w Teatrze Rampa, czy w popularnych musicalach Teatru Muzycznego Roma. Tworzyła choreografie do wielu musicali i programów w Polsce i za granicą. Od sezonu 2019/2020 pełni funkcję zastępczyni dyrektora ds. artystycznych w Teatrze Muzycznym w Poznaniu.

Paulina Andrzejewska, Mateusz Damięcki na XII Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności.
Paulina Andrzejewska, Mateusz Damięcki na XII Balu Charytatywnym Gwiazdy Dobroczynności.
Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
Paulina Andrzejewska
Paulina Andrzejewska
Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska
Paulina Andrzejewska w krótkich włosach
Paulina Andrzejewska w krótkich włosach
Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska - premiera Top Gun: Maverick
Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska - premiera Top Gun: Maverick
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także