NewsyŻona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" pokazała się w nowym wydaniu. Jak Wam się podoba?

Żona Jarusia z "Chłopaków do wzięcia" pokazała się w nowym wydaniu. Jak Wam się podoba?

Jaruś z Chłopaków do wzięcia
Jaruś z Chłopaków do wzięcia
09.08.2023 06:00

Jaruś związał się z Gosią w 2021 roku, dość szybko podjęli wspólną decyzję o wspólnym zamieszkaniu i ślubie. Niedawno miała miejsce ich pierwsza rocznica ślubu. Para szybko zyskała sympatię widzów, którzy na bieżąco śledzą ich losy. Co ciekawego u Jarusia i Gosi?

Żona Jarusia z Chłopaków do wzięcia w nowej odsłonie

Gosia i Jaruś są w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Fani są zachwyceni, że mogą na bieżąco do nich "zaglądać". Jaruś nagrywa filmy na YouTube, a jego małżonka udziela się na TikToku. Ostatnio Gosia pokazała się swoim obserwatorom w niecodziennym wydaniu. Miała mocny makijaż i błyszczącą biżuterię. Na co dzień Gosia tak nie używa tak wyrazistego makijażu. Co o tym sądzicie? Nam się podoba!

Co u Jarusia z Chłopaków do wzięcia?

Niestety, w życiu Jarusia i Gosi nastał marny okres dla ich związku. Telemagazyn, powołując się na doniesienia z facebookowej grupy na Facebooku Chłopaków do wzięcia ustalił, że para prawdopodobnie rozstała się. Jaruś miał wyprowadzić się z domu Gosi i zamieszkać w Sulęcinie. Ani Gosia, ani jej mąż jak dotąd nie skomentowali tych informacji.

Jak myślicie - czy to koniec ich związku? Kibicujecie Gosi i Jarusiowi?

Żona Jarusia z Chłopaków do wzięcia
Żona Jarusia z Chłopaków do wzięcia
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także