NewsyZenek Martyniuk i piękna modelka dali czadu. Fani wysyłają go na Eurowizję

Zenek Martyniuk i piękna modelka dali czadu. Fani wysyłają go na Eurowizję

Za nami Euro 2024. W finałowym meczu Hiszpania pokonała Anglię 2:1. Tym samym piłkarze Luisa de la Fuente po raz czwarty wywalczyli mistrzostwo Europy. Z tej okazji Zenon Martyniuk w sieci opublikował wyjątkowe nagranie.

Zenon Martyniuk śpiewa po hiszpańsku "Przez twe oczy zielone"
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPIF | @zenonmartyniuk_akcent

15.07.2024 | aktual.: 15.07.2024 17:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Niedziela, 14 lipca br., przejdzie do historii jako dzień, w którym serca milionów kibiców piłkarskich zabiły szybciej. To właśnie wtedy na Stadionie Olimpijskim w Berlinie odbył się wielki finał Euro 2024, w którym zmierzyły się reprezentacje Anglii i Hiszpanii. Oczy całej piłkarskiej Europy były skierowane na to starcie.

Hiszpania mistrzem Europy

Od pierwszego gwizdka sędziego było jasne, że oba zespoły są gotowe na wszystko, by sięgnąć po trofeum. Jednak pierwsza połowa meczu nie przyniosła gola. Ponadto, zawodnicy obu drużyn nie kreowali sytuacji podbramkowych.

Za to druga połowa rozpoczęła się z przytupem. Zaledwie kilka sekund po gwizdku sędziego, hiszpański zawodnik Lamine Yamal podał do Nico Williamsa, który miał dużo przestrzeni na oddanie strzału. Po jego uderzeniu piłka wpadła do bramki.

Z kolei w 73. minucie celny strzał oddał Cole Palmer, który został wpuszczony na boisko zaledwie trzy minuty wcześniej. Tym samym Anglicy wyrównali wynik. Bramka decydująca o zwycięstwie Hiszpanów wpadła w 86. minucie.

Z tej okazji w mediach społecznościowych Zenon Martyniuk opublikował wideo. Na nagraniu widzimy, jak lider zespołu Akcent śpiewa refren "Przez twe oczy zielone" po hiszpańsku. Towarzyszy mu modelka Glenda Arianet Hernandez Zumaquero, która wystąpiła w klipie do piosenki "Czekam na Ciebie".

Hiszpania Mistrzem Europy! Z tej okazji refrenik "Przez twe oczy zielone" po hiszpańsku - napisał Zenon Martyniuk na Instagramie.

Fani muzyka nie mogli wyjść z podziwu. "Super", "Pięknie zaśpiewane i piękna wygrana", "Totalna rewelacja na maxa" - czytamy. Inna osoba napisała: "Zenka na Eurowizję", choć trudno nie odnieść wrażenia, że akurat ta wypowiedź była dość ironiczna.