Gwiazdor Top Gun walczy z nowotworem! „Nie wygląda to dobrze…”

Val Kilmer walczy z nowotworem

Michael Douglas powiedział publicznie o chorobie Vala Kilmera. Douglas w 2009 roku zachorował na raka. Szczęśliwie jednak udało mu się wyjść z choroby. Od tej pory często opowiada w wywiadach o tym co przeszedł.

Aktor w niedzielę dopuścił się nieoczekiwanego wyznania przed publicznością w Londynie. Dotyczyło ono kolegi po fachu, z którym 20 lat temu pracował na planie jednego filmu. Powiedział, że obecnie Kilmer przechodzi trudny okres.

Val to cudowny człowiek, który aktualnie zmaga się z tym samym, co ja kilka lat temu. Nie wygląda to dobrze – podaje serwis Pudelek.pl

Gwiazdor na początku tego roku zaprzeczył jednak, że choruje na nowotwór.  W swoim wpisie przyznał, że miał problemy zdrowotne, ale został uleczony w kilka dni. Niestety dla aktora, jest on członkiem sekty scjentologicznej. Co prawda twierdzi, że ma od jej członków duchowe wsparcie, ale jak wszyscy wiemy może to być jednak za mało aby wyleczyć tak poważną chorobę jaką jest rak.

Zobacz: Szok! Michael Douglas umiera? „Kazał rozsypać swoje prochy”

Val Kilmer - Instagram

Val Kilmer zmaga się z rakiem


3rd Annual Hullabaloo Benefit

VAL KILMER 3rd Annual Hullabaloo Benefit for the Silverlake Conservatory of Music, Hollywood, California, USA, 5 May 2007. portrait headshot beard CAP/ADM/BP ©Byron Purvis/AdMedia/Capital Pictures

Val Kilmer

Val Kilmer

Val Kilmer

Val Kilmer

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×