Rafał Jonkisz miał poważny wypadek na próbie „Tańca z gwiazdami”!

Rafał Jonkisz wypadek na próbie Tańca z gwiazdami

Rafał Jonkisz wypadek na próbie Tańca z gwiazdami

Wypadek Rafała Jonkisza na próbie Tańca z gwiazdami

Kariera Rafała Jonkisza nabiera tempa. Od kiedy wygrał wybory na Mistera Polski 2015, wciąż pojawia się na różnego rodzaju imprezach branżowych. Bierze też udział w sesjach zdjęciowych.

Jonkisz ostatnio daje się poznać widzom z nieco innej strony. Rafała można oglądać co piątek w telewizji Polsat, kiedy na parkiecie, wraz z Waleriją Żurawlewą prezentują swoje umiejętności taneczne. Ostatnio jednak jego partnerką była Agnieszka Kaczorowska, ponieważ widzowie zdecydowali o zamianie partnerów we wszystkich parach. Niestety, na tancerkę spadła fala negatywnych komentarzy. Rafał wziął w obronę swoją partnerkę.

Zobacz: Internauci hejtują Agnieszkę Kaczorowską. Rafał Jonkisz stanął w jej obronie. Ona odpowiedziała

Tymczasem Rafał znów trenuje z Waleriją. W piątek zobaczymy bowiem kolejny taniec tej pary. Niestety, Rafał uległ poważnemu wypadkowi. Całą sytuację opisał na Instagramie.

KREW, POT I ŁZY…?
@walerija_zurawlewa to dziewczyna z temperamentem…. Oto dowód – podbite oko i prawie wybity ząb, ale co tam – mięczakiem nie jestem, więc nawet nie poczułem jak ,,kobieta mnie bije” ? A tak na serio, to na treningach wszystko może się zdarzyć i trzeba się z tym liczyć. Przed nami ciężki tydzień, bierzemy nogi w krok, bo żarty się skończyły i działamy dalej??. Już w piątek zadecydujecie, czy dalej chcecie oglądać w programie parę numer 9. To będzie bardzo trudny odcinek i Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami opuszczą aż 2 pary. Wszystko w Waszych rękach, moich nogach i głowie.
Miłego poniedziałku ? – napisał

Jak myślicie, czy jego występ może być jednak zagrożony? Życzymy Rafałowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz: Rafał Jonkisz i Agnieszka Kaczorowska w ognistej sambie! Nie mogliśmy oderwać od nich wzroku

Rafał Jonkisz miał wypadek na próbie Tańca z gwiazdami

Rafał Jonkisz miał wypadek na próbie Tańca z gwiazdami

Rafał Jonkisz i Agnieszka Kaczorowska zatańczyli gorącą sambę

Rafał Jonkisz i Agnieszka Kaczorowska zatańczyli gorącą sambę


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×