Dramat polskiego rapera! Podczas koncertu pękło mu płuco!

O.S.T.R miał pęknięte płuco

O.S.T.R o swojej chorobie

O.S.T.R jest znanym raperem. Niedawno na rynku ukazała się jego płyta „Życie po śmierci”. To z niej dowiadujemy się o strasznej chorobie, jaka doświadczyła rapera. Wspomniał on również o swojej długiej i ciężkiej walce z uzależnieniem od narkotyków.

O.S.T.R. należy do czołówki polskich raperów. Ku zaskoczeniu fanów, w ostatnim czasie artysta zniknął ze sceny. Wróżono mu nawet zakończenie kariery. Raper borykał się bowiem z poważnymi problemami zdrowotnymi. O.S.T.R pod koniec 2014 roku miał dawał koncert w Bielsku-Białej. To wówczas okazało się, że pękło mu płuco! Artysta dowiedział się o tym jednak dopiero po 4 dniach, kiedy z przeszywającym bólem znalazł się w szpitalu.

Raper początkowo nie wyraził zgody na rezonans magnetyczny. Ostatecznie wykonano badanie, a lekarze nie mieli dobrych wieści. Na szczęście udało się uratować rapera dzięki przeszczepowi płuca. O.S.T.R. przyznał wówczas, że przez wiele lat palił marihuanę. Artysta zaraz po wyjściu ze szpitala, zdecydował się rzucić swój nałóg. Przerażające bowiem okazały się słowa lekarze, który stwierdził, że jeśli raper nadal będzie sięgał po narkotyki, to jego synowie nie będą go długo oglądać.

O.S.T.R znów koncertuje. Namawia przy tym swoich fanów do podpisywania oświadczenia woli. Chce, aby stali się oni świadomymi dawcami narządów.

O.S.T.R. o swojej chorobie. Pękło mu płuco

O.S.T.R. o swojej chorobie. Pękło mu płuco

Raper O.S.T.R.-y i Jaś Ostrowski

Raper O.S.T.R.-y i Jaś Ostrowski


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×