Natalia Siwiec jest w szpitalu. Modelka musiała podjąć decyzję o poważnej operacji

Natalia Siwiec zdradza, dlaczego zapuszcza włosy

Natalia Siwiec zdradza, dlaczego zapuszcza włosy

Natalia Siwiec przeszła operację zatok

Natalia Siwiec prowadzi bardzo wyczerpujący tryb życia. Do tego zmaga się z alergią, która czasami mocno odbija się na jej ogólnym zdrowiu. Na początku października informowaliśmy, że modelka trafiła do szpitala z powodu ostrej reakcji alergicznej, co spowodowało duże problemy z oddychaniem. Lekarze musieli założyć jej sączki w nosie.

Zobacz: Natalia Siwiec trafiła do szpitala! Tylko my wiemy, co się stało

Jak się okazuje, to nie wystarczyło. Modelka nadal zmaga się z nieprzyjemnymi dolegliwościami zatok, które przeszkadzają jej w swobodnym oddychaniu. Ma za sobą kilka ostrych stanów zapalnych. Jak dowiedział się Jastrząb Post, Natalia Siwiec przeszła dzisiaj zabieg w najnowocześniejszej klinice laryngologicznej MML w Warszawie. Jej problemem zajął się doktor Michał Michalik – wybitny specjalista w dziedzinie otolaryngologii oraz chirurgii głowy i szyi. Farmakologicznie nie można było już dłużej zapobiegać problemom z zatokami modelki.

Klinika MML, z której usług postanowiła skorzystać Natalia Siwiec, jako pierwsza w Polsce wykonuje zabieg udrażniania zatok przełomową metodą X-press.  Z tej metody korzystają najnowocześniejsze i najbardziej renomowane kliniki laryngologiczne na świecie.

Modelka opublikowała na swoim Instagramie nieprzyjemne zdjęcie ze szpitala. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Natalia Siwiec przeszła zabieg

Natalia Siwiec przeszła zabieg

Natalia Siwiec padła ofiarą oszustwa w sieciTomaotomo

Natalia Siwiec przeszła operację zatok


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×