Szukaj

Igor Herbut trafił do szpitala! Co się stało?

Igor Herbut trafił do szpitala

Ostatnie tygodnie to prawdziwa gratka dla wszystkich studentów. Wszystko to za sprawą juwenaliów, jakie trwają na terenie całej Polski. Te wczorajsze, które odbyły się w Krakowie nie będą najlepiej wspominane przez Igora Herbuta. Wokalista zespołu Lemon grał koncert dla krakowskich studentów, a tuż po nim… trafił do szpitala!

Jak podają media muzyk zaśpiewał dwie piosenki z wiszącym ze stawu barkiem! Nie chciał jednak zawieść swoich fanów dlatego nie odwołał od razu występu.

Na swoim Facebooku Igor opisał całą sytuację:

Kto był na LemON w stodole albo w Palladium i myślał, ze wiecej rozdzierającego, szaleńczego cierpienia niż w Napraw i Scarlett byc juz nie moze, to wyobraźcie sobie, że dziś na Juwenaliach w Krakowie- te dwa numery wykonane zostały z wypadnietym barkiem (ponoć boli jak sam sku***syn). Nie ma, że boli! Show Must Go On! Sytuacja opanowana! Orteza na kilka tygodni:) PS. Zastanawialiśmy się jak nazwać letnią trasę! Foo Fighters mieli Broken Leg Tour, kiedy Dave Grohl złamał nogę na scenie, to może my bedziemy miec Orteza Tour?” – skomentował zespół. Szczególnie jestem wdzięczny lekarzom pracującym w Centrum Urazowym Medycyny Ratunkowej i Katastrof w Krakowie. Dzięki nim czuję się już lepiej – napisał Igor

Na całe szczęście sytuacja jest już opanowana. Życzymy Igorowi szybkiego powrotu do formy i zdrowia!

Byliście kiedyś na koncercie zespołu Lemon?

Igor Herbut trafił do szpitala

Igor Herbut trafił do szpitala


Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×