Honorata Skarbek tyje pomimo diety i treningów! Wszystko przez problemy ze zdrowiem! „Od pół roku leczę się…”

Honey

Honey

Honorata Skarbek leczy się hormonami

Jakiś czas temu Honorata Skarbek napisała na swoim blogu, że postanowiła przejść na zdrowy tryb życia. Powodem tego było siedem kilogramów nadwagi. Tym sposobem piosenkarka zrezygnowała z picia alkoholu, niezdrowego jedzenia i rozpoczęła intensywne treningi pod okiem trenera. Najnowsze zdjęcia gwiazdy sugerowały, że Honey udało się zrzucić niechciane kilogramy.

Wczoraj na blogu artystki pojawił się kolejny post poświęcony diecie. Tym razem wokalistka przyznała się, że ma problemy zdrowotne, a w efekcie tego jej waga stoi w miejscu.

Od pół roku leczę się, zażywając przeróżne hormony. Myślę, że to ma poważny wpływ na to, że moja waga stoi jak zaczarowana. – wyznała

Zobacz: Honorata Skarbek trafiła do szpitala! Gwiazda poddała się specjalistycznym zabiegom

Problemy zmobilizowały Honoratę do zrobienia serii niezbędnych badań, między innymi na tolerancję pokarmową. Gwiazda dowiedziała się, że dużo ruchu wcale nie sprzyja jej organizmowi:

Jeśli podejrzenia na temat mojej diagnozy okażą się prawdziwe, zbyt intensywny trening będzie stymulował procesy anaboliczne, co będzie skutkowało wzrostem wagi pod wpływem treningów zamiast zamierzonego spadku. Dodatkowo nadmierny wysiłek fizyczny może podbijać poziom kortyzolu, który także podbija insulinę.

Ostatniego dnia grudnia doniosła, że udało jej się zrzucić 3 kilogramy, ale nie z ud, na czym najbardziej jej zależało. To podobno wina obrzęku lipidowego, który można zlikwidować jedynie drogimi zabiegami z użyciem specjalistycznego sprzętu.

Problemy Honoraty Skarbek ze zdrowiem zaczęły się już kilka lat temu. Gwiazda choruje na białaczkę. (Poruszający wpis na blogu Honey)

Zobacz: Tak otyłej Anny Muchy jeszcze nie widzieliście. „No Photoshop”

Honorata Honey Skarbek

Honorata Honey Skarbek

Honorata Skarbek Honey w zebra print. Jak nosić czarno-białe pasy, które są hitem sezonu na lato 2015?

Honorata Skarbek Honey w zebra print. Jak nosić czarno-białe pasy, które są hitem sezonu na lato 2015?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×