Elżbieta Romanowska wciąż dochodzi do pełni sprawności po kontuzji z „Tańca z gwiazdami”

Elżbieta Romanowska ma kontuzję

Elżbieta Romanowska rehabilituje się po Tańcu z gwiazdami

Elżbieta Romanowska w Tańcu z gwiazdami doznała kontuzji uda. Przez jakiś czas brała udział w programie z chorą nogą. Od czasu zakończenia show minęło już kilka miesięcy, ale aktorka wciąż odczuwa ból i uczęszcza na rehabilitację.

Taneczny show to nie tylko radość, ale i łzy. Coś o tym wiem. Cały czas kontynuuję rehabilitację, bo podczas trwania programu nabawiłam się kontuzji. Niestety, myślę, że dojście do zdrowia zajmie mi jeszcze trochę czasu – mówi aktorka w jednym z wywiadów cytowanym przez Super Express

Przypomnijmy, że Romanowska była czarnym koniem ostatniej edycji. Od samego początku jej popisami tanecznymi zachwycali się nie tylko fani, ale i jurorzy. Aktorka i jej partner Rafał Maserak doszli nawet do finału. W finale minimalnie przegrali z Anną Karczmarczyk i debiutującym w show Jackiem Jeschke. Para postanowiła przekazać część wygranej na szlachetne cele.

Zobacz: Anna Karczmarczyk wykorzystała wygraną w „Tańcu z Gwiazdami”. Na co wydała część pieniędzy? 

Życzymy Elżbiecie Romanowskiej zdrowia i miejmy nadzieję, że już niedługo w pełni sprawności znów zacznie tańczyć. Mówiła przecież, że nie wyobraża sobie życia bez muzyki i ruchów do niej.

Zobacz: Niesamowita metamorfoza Elżbiety Romanowskiej! Gwiazda pochwaliła się zupełnie nową… figurą!

Elżbieta Romanowska - Charytatywne Kulinarne Zawody Dziennikarzy 2016

Elżbieta Romanowska rehabilituje się po Tańcu z gwiazdami

Elżbieta Romanowska - Pytanie na śniadanie 25 czerwca 2016

Rehabilitacje Elżbiety Romanowskiej


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×