Olga Bołądź, Janusz Chabior, Łukasz Simlat u psychoterapeuty w spektaklu Pozytywni

Spektakl Pozytywni

Spektakl Pozytywni

Gwiazdy u psychoterapeuty w spektaklu Pozytywni

Magdalena Boczarska, Olga Bołądź, Janusz Chabior i Łukasz Simlat zagrają w spektaklu Pozytywniktórego premiera zaplanowana jest na 30 listopada 2015 roku w warszawskim Teatrze IMKA. Przedstawienie realizowane jest w ramach 7. edycji kampanii PROJEKT Test. Jastrząb Post jest patronem tego wydarzenia.

Spektakl Pozytywni to opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia. Nie zabraknie śmiechu i wzruszeń. Akcja rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym.

Magdalena Boczarska wciela się w postać psychoterapeutki, która musi pomóc swoim pacjentom. Łukasz Simlat gra mężczyznę, który skrywa tajemnicę swojej orientacji seksualnej gdyż boi się reakcji rodziny. Psychoterapeuta ma pomóc mu w odkryciu tego przed bliskimi. Janusz Chabior wciela się w postać kobiety ukrytej w ciele mężczyzny. Z kolei Olga Bołądź gra Annę pochodzącą z bogatej rodziny. Kobieta musi się nauczyć życia w grupie. Jest to dla niej niezwykle trudne.

Projekt Test już od 7 lat walczy z tabu związanym z zakażeniem HIV i zachęca do wykonywania testów. Kampania finansowana jest ze sprzedaży specjalnie dedykowanej na ten cel pomadki VIVA GLAM przez międzynarodowy fundusz MAC AIDS FUND, przez H&M tegorocznego partnera strategicznego oraz organizowana we współpracy z Fundacją Edukacji Społecznej od lat zajmującej się profilaktyką HIV/AIDS, testowaniem i działaniami na rzecz osób seropozytywnych i ich bliskich i z Fundacją Garnizon Sztuki Grażyny Wolszczak.

Gwiazdy na medialnej próbie spektaklu Pozytywni

Gwiazdy na medialnej próbie spektaklu Pozytywni


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×