Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan nie może zajść w drugą ciążę. Wszystko przez poważną chorobę!

Barbara Kurdej-Szatan cierpi na boreliozę

Barbara Kurdej-Szatan to dziś jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce. Dwukrotna zdobywczyni Telekamery zdobyła sympatię widzów dzięki takim filmom, jak: Dzień Dobry. Kocham cię, Wkręceni 2., a zwłaszcza serialowi M jak Miłość, gdzie wciela się w postać Joasi.

Nie tylko na polu zawodowym gwiazda może cieszyć się dobrą passą. Prywatnie Basia jest szczęśliwą żoną Rafała Szatana, z którym wychowuje córkę Hanię. Okazuje się, że para myśli o powiększeniu rodziny. Niestety ta kwestia będzie musiała trochę poczekać… Wszystko to za sprawą choroby aktorki!

Jak czytamy w Życiu na gorąco, artystka zmaga się z boreliozą, której nabawiła się przez kleszcza!

Muszę wyleczyć się z boreliozy. Na moje nieszczęście nie od razu postawiono mi dobrą diagnozę. Później długo brałam antybiotyki. Teraz wszystko jest na dobrej drodze do wyzdrowienia, ale mój organizm musi się odpowiednio zregenerować – zdradza w tabloidzie.

Przy okazji gwiazda zaapelowała, aby uważać na kleszcze zwłaszcza w zbliżającym się okresie letnim:

Zbliżają się ciepłe dni, dlatego wszystkich przestrzegam przed kleszczami. Nierozpoznana, długo nieleczona borelioza, to parszywa, groźna i trudna do wyleczenia choroba. Ludzie bagatelizują fakt ugryzienia przez kleszcza. Sama też nieprędko poszłam do lekarza. Zdecydowałam się powiedzieć o swoim przypadku, ponieważ, jako osoba publiczna czuję obowiązek mówienia ludziom również o takich sprawach. Być może ktoś dzięki mnie wybierze się do doktora i zacznie się leczyć – zdradziła

Życzymy Basi sporo zdrowia i przyłączamy się do apelu!

Podobna sytuacja spotkała kiedyś Basię Pasek. Swoją walkę z boleriozą opisywała na blogu.

Zobacz także: Przegląd szafy Basi Kurdej-Szatan. Koronki, srebrne szpilki Wojas i dużo bieli. Oto 6 wiosennych stylizacji aktorki

Barbara kurdej-Szatan cierpi na boreliozę

Barbara kurdej-Szatan cierpi na boreliozę


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×